Sedmá Bartonička 2019

Dobrý den, pane Hanousku,

moc Vám děkujeme. Potvrzujeme Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019. Vzhledem tomu, že je únor již za rohem, zasíláme Vám podrobnosti již teď - s prodlouženou dobou splatnosti, ať máte na vybrání záloh od "účastníků zájezdu" dost času :-)

----------------------------------------------------------------------------------
Potvrzuji Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019 pro Vaši skupinu. Po zaplacení zálohy bude rezervace pevná.

Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.400,- Kč (pro max. 10 osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 220,- Kč = 4.400,- Kč (každá další dospělá osoba by zaplatila buď 315,- Kč/1 noc nebo 440,- Kč/2 noci)

Ceny jsou konečné a zahrnují ubytování, ložní prádlo, utěrky, pytle na odpad a jejich odvoz (komunální odpad), pobytový poplatek a veškeré energie.
V ceně není zahrnutý pouze jednorázový poplatek za případné použití (pronájem) grilu a krbu ve výši 300,- Kč/pobyt. V ceně je umytí roštu a žulové desky + dřevěné třísky na zatopení. Dřevené uhlí si prosím přivezte vlastní.

Záloha: 1.800,- Kč
Minimální doplatek při příjezdu 21.6.2019: 2.600,- Kč

Poprosíme Vás o zaslání zálohy (1.800,- Kč) na náš účet: 261597992/0300. VS: 210619. Datum splatnosti: 8.2.2019. Do zprávy prosím napište Vaše jméno a příjmení.

Po připsání částky na náš účet Vám pošleme potvrzení o rezervaci a záloze poštou.

Hezký pozdrav z Krkonoš a pozdravujte prosím zbytek skupiny :-)

Bartoničkovi
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«1

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Takže, pro informaci. :D
    Jasně, je to brzo, ale zatím by přijeli:
    Markétka, Willi s rodinou, já s Vlaďkou, Mirek, Lucka. S Vojtou jsem se domlouval, přijede, pokud mu termín nebude kolidovat se Spartan Race.
    Samozřejmě, nic není uzavřeno a do kapacity Bartoničky jsou vítáni i ostatní amatérští pisálci, ať už z okruhu Reného kursů, nebo i osamělí psavci. Uvidíte, dobří lidé, jak je to tam fajn, pohodový víkend, nikdo nic nemusí, všechno plyne v klidu, pohodě a legraci. Jen by bylo dobré napsat nějaké dílko na téma, které si tam vybereme. A i to je docela dobrodružství. Není to samozřejmě povinné, třeba taková Lucka nám dluží dílo z loňské Bartoničky dodnes... :D :D
    Flaubert
    Takže, Bartonička už má definitivní termín, zaplatil jsem zálohu a dostal jsem potvrzení, takže vše je jasné, sjedeme se první letní den. B)
    Flaubert
    Přátelé, Bartonička už je fakt za dveřmi!
    Asi se mi Bartoníčkovi zase ozvou, kolik nás asi bude, aby nám mohli připravit ubytování.
    Takže počítám samozřejmě s Markétkou a se třemi lidmi od Williho a s námi dvěma.
    Psal jsem Vojtovi, nevím, jak je na tom a zatím nevím ani cokoli o Lucce, jakožto pravidelném účastníkovi. Lucce ještě napíšu, mohla by s sebou vzít i svoje už notně povyrostlé děti... :-)
    Nicméně, jestli se chystá taky přijet kdokoli jiný a neví, jestli ano nebo ne, ať se ozve, rádi ho přivítáme, ať už je to i někdo z přátel na Reného FB stránce, nebo kdokoli, kdo nás potajmu sleduje...
    Místa je tam dost a o to víc budeme mít témat k diskusi.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Už se moc těším, můžete se mnou počítat. I když mám pocit, že jsem tam nedávno byla. :D
  • williwilli Komentářů: 473
    Zpoza hromady otravných papírů hlásím, že my s tím počítáme ;)
    Markétko, mně to taky strašně rychle uteklo... :) :)
    Takže podle posledních informací a odpovědí se rýsuje asi zase stejná sestava.
    3x willi
    Markétka
    2x Jerry
    Vojta - tady mi zatím není jasné, jestli dorazí jen sám, nebo s nějakým doprovodem.
    Lucka.
    Mirek mi psal, že se to pokusí nějak skloubit s cestou do Švýcarska a že si plánuje vzít i děti, když to vyjde.
    Ještě jsem trochu plánoval, napsat jakousi pozvánku na Reného FB stránku Tvůrčí psaní pro každého. Ale zatím váhám, přece jen, my se známe, víme, co od sebe můžeme čekat...
    Flaubert
    Tak smutná zpráva, Mirek jede v tom termínu do Švýcarska a nepodařilo se mi přesvědčit ho, aby to změnil... Tak až napřesrok.
    Flaubert
    To se nedá nic dělat. Jediná šance je rozpustit Švýcarskou federaci. Tvoří ji 26 kantonů. Stačí je rozhádat a to by při našich národních státotvorných schopnostech neměl být problém. Pár podvržených mailů, nějaká ta utajená nahrávka, která se úplně náhodou objeví na potvoru zrovna teď, před Mirkovou cestou... Máme na to skoro tři týdny :D
    Willi, tak to jsi na to kápnul, vymyslíme nějakou diverzní akci. Přece ani Švýcaři nejsou imunní... Zjistíme si, kdo tam teď vládne a vypustíme nějaký fake mail. Mohlo by se to stihnout... B) >:)
    Flaubert
    Jej, tak to je škoda, letos tedy bez Mirka. Tedy pokud nedojde na tu diverzní akci. :D :D
    Nojo... takže zatím, co vím, nás bude osm. A Markétko, máš nějakou možnost dopravy? Minule tě vezl Mirek... Nevím, jakým způsobem dorazí Vojta, Lucka asi autem navečer...
    Flaubert
  • J_KJ_K Komentářů: 3
    To jsem zrovna bratránkovi na svatbě. :(
    A ne, žádné rozpouštění!
    Budu tu do vás rok dloubat a šťouchat a příště to třeba vyjde.
    Tedy, ne že bych nějak chválil, ale na Bartoničce bývá líp než na svatbě... :) Jasně, Bartonička tady bude napořád a za rok se uvidí.
    Flaubert
    Jej, omlouvám se, že neodpovídám, nezapnula jsem si notifikace a žila v domnění, že tu nejsou žádné nové příspěvky. :) Dopravím se v pohodě a pokud všechno půjde bez zpoždění, měla bych být ve Vysokém ve čtyři. Kdy zhruba dorazíte vy? ;)
    No, jestli nedorazím mezi tím na márách do jiné instituce (...s prací to mám teď fakt našponované a ne a ne si odlehčit), tak na Bartoničku bychom přijeli asi jako obvykle někdy kolem osmé večer. Musíme se posbírat ze školy a z práce, tak to asi jinak nedopadne :/
    Já to vidím taky asi okolo čtvrté do Vysokého. Plánujeme ještě nákup v Krakonošově pekárně, tak budeme spěchat, aby ještě něco měli... :) Markétko, klidně tě z Vysokého vezmeme na Bartoničku, když se tam sejdeme.
    Jinak souhlasím s willim, že už toho je nějak moc, k tomu ne právě nízké teploty... B) Já měl dnes v autě odpoledne na teploměru 36°, takže bylo ve stínu stejně jako tělesná teplota.
    Flaubert
    Dovolenou už to určitě chce, už mi nějak podezřele často cuká oko. :D :D
    Super, tak to se ve Vysokém někde srazíme. ;)
    Markétko, budeme v telefonickém spojení... :) :)
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 407
    Ahoj, já jsem si užila teď krásnou dovolenou v Portugalsku, tak doufám, že mě do konce týdne práce nepřeválcuje. Moc se na vás těším. Ano, dorazím někdy k večeru - prostě jako obvykle. Škoda, že Mirek nemůže...
    Fajn, Lucko, Bartonička je taky něco jako Portugalsko... :-)
    Napsali mi Bartoníčkovi, že je vše v pořádku a že se na nás v pátek těší. B)
    Flaubert
    Takže, Bartonička jako obvykle a se stejným programem... :) My přijedeme asi tak po čtvrté hodině, ve Vysokém nabereme Markétku. A navečer přijede Vojta sólo. A večer potom 3x willi a 1x Lucka. Ale jak koukám na předpověď, že by se konečně jednou Bartonička nevydařila, co se počasí týká? Nicméně, nenecháme se tím otrávit, nakonec, múzy létají i v dešti... B)
    Flaubert
    Třeba nebude tak zle a ještě to ti tam nahoře přehodnotí ;)
    Tak, sedmá Bartonička skončila, opět nám Svatý Petr přál, takže slunečno a ani kapka. Atmosféra tvůrčí, pohoda obrovská. Takže díky willi, Simono, Leonko, Markétko, Lucko, Vojto za to, že jste se přičinili o to, aby se konala i ta osmá... :)
    Flaubert
    Hlásíme bezpečný návrat domů a rovněž všem děkujeme za účast. Bylo to parádní, člověk si tam odpočinul od všedních starostí a načerpal i nějakou tu inspiraci. Bohužel jsme museli ráno odjet od ostatních dřív, než jindy, ale kdy je vše dokonalé, že?... :)
    Budeme se těšit na další Bartoničku. Nakonec podle toho, jak rychle čas utíká, nebude to trvat dlouho ;)
    Ahoj, všichni, zdravím z Pardubic, kde si krátím čekáním na bus popíjením kávy, ujídáním cheesecaku a psaním recenzí na audioknihy. :D Moc ráda jsem vás zase všechny viděla a už se těším, až si přečtu vaše výtvory (ano, i tvůj, Lucko). :D Ten rok uteče jak nic, takže za chvíli už beztak budeme řešit osmý ročník. Mějte se! :)
    Ona se ta Bartonička docela dobře připravuje, když vím, že se tam sejdou dobří parťáci... :) Tak teď ještě ty povídky... >:)
    Flaubert
    Povídka se zasekla někde na půli cesty... přemýšlím, jestli to ještě nepřepíšu. Je to docela blbina. :D
  • LucieLucie Komentářů: 407
    Ahoj všichni, díky všem zase za prima a pohodový víkend. Můj návrat taky proběhl v pořádku, třešně načesány, demonstrace veeeliká a pokojná, dnes upečena i ta bublanina a taky mi přistál doma počítač!!! Takže se nemám na co vymlouvat a tu povídku budu taky muset přeťukat a doťukat a pověsit na fórum.
    Tak to se těším, až si od tebe něco přečtu, Luci. :)
    Já jsem ten svůj výtvor právě hodila na web. Asi to není úplně to, co jsem si představovala, ale ve čtvrtek mě čeká skoro třítýdenní cestování, takže na nic víc už se teď nezmůžu. :D
    Tak jsem to tam taky nasypal. Snad mě za to nevyloučíte... takovou ptákovinu jsem už dlouho nevymyslel. Ale přepisovat to nechci. Jako obvykle je to třikrát delší, než mělo být a asi bych to byl psal jinak, kdybych...atd. :#
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.