Technicky vzato...

Ahoj,
prvně chci říct, tohle fórum jsem hledal a děkuji za něj, jakožto i za další nástroje.

Ale co bych rád zjistil: občas si potřebuji nějak utřídit věci typu "lze přežít bombardování ukrytím se v kanále?", kdy něco vymyslím a potřeboval bych, aby mi k tomu i někdo něco řekl, upozornil mě na to, že je to celé blbost a prostě si o tom se mnou pokecal.

Je tu na to nějaké místo? Popřípadě, neznáte na takovou věc například skupinu na FB?

Díky.

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Ahoj, J_K, vítej na fóru! Jsme rádi, když se tu objeví nějaká nová tvář. :) Myslím, že jsi na správném místě, i když já bych ti s bombardováním a přežitím v kanále moc neporadila (vlastně by mě taky zajímala odpověď). Pokec o psaní všeho druhu tu vítáme, od toho tu to fórum je. Jen se nenech odradit tím, že ti občas pár dní nikdo neodpoví (třeba teď to vypadá, že všichni dovolenkujeme a cestujeme, jindy máme zase až nad hlavu všedních starostí). Určitě se ale dřív nebo později odpovědi dočkáš. Budu se tedy těšit na nějakou tu zajímavou diskuzi a doufám, že se i něčemu přiučím. :) Markét
  • williwilli Komentářů: 473
    No vida, čerstvá krev.
    V kanálu se určitě přežít dá, pokud je dostatečně hluboko a pokud na druhou stranu nepřijdou přívalové deště.
    Jak už tě Markéta diplomaticky upozornila, moc se toho tu nenakecá. Ale občas se někdo vytasí s povídkou nebo jinou hříčkou a pověsí to do příslušného vlákna. Když to za něco stojí, dostane se autorovi reakce, protože dílko takovou potřebu reakce vyvolá. Někdy je dílko nečitelné, takže reakce není žádná. Někdy je autor šikovný provokatér a vyvolá tu dočasnou smršť reakcí (...už to tu dlouho nebylo), než všichni přijdou na to, že si z nich dělá legraci.
    A tak. Je to docela mírumilovné fórum a záleží jen na tobě, s čím přijdeš.
    Takže vítej a piš!
  • J_KJ_K Komentářů: 3
    Říkám si, že na fórum s delší odpovídací dobou zapadnu dobře :smiley:
    Díky za krásné přivítání!
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Tak já tě taky vítám! My tři vítači jsme v podstatě nejaktivnější členové fóra. :) A jinak tady vládne kamarádský duch a pohoda. Neber nás jako nějaké intelektuální umělce, jsme zatím docela normální... ;) Občas se někdo z nás vzpamatuje a uloží sem něco ze své tvorby, nebo rozjede cosi na pokračování. Expert na tohle jsem já sám, už tady na fóru mám rozjetých několik letitých projektů... >:) o:)
    Takže jen tak nepovídáme, ale občas i tvoříme. Aby nám nezakrněly mozkové závity, občas vyhlásíme nějaký ten workshop, zrovna probíhá Workshop strašidelný... Ale už jsme dělali soutěž o nejstupidnější povídku, nebo tvořili podle Reného Příběhovače. A každý rok se na jeden víkend scházíme v Podkrkonoší, popovídat a něco vytvořit. Prostě, pokud něco podobného hledáš, tak jsi našel...
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.