Co s dopsanými p?íb?hy?

upraveno 19. srpen 2012 v Obecná diskuze
Zdravím,

Mám takový dotaz. Zatím jsem všechny své myšlenky a příběhy věnovala svému šuplíku, ale potřebovala bych to všechno posunout zase o krok dál. Proto jsem se chtěla zeptat, posíláte svá díla do nějakých nakladatelství? Do kterých? Dáváte je na internet nebo číst známým?

Děkuji za jakoukoli odpověď.

Komentáře

• JitkaJitka Komentářů: 146
    Ahoj Caroline,

vlastně jsi vyjmenovala skoro všechno, co já osobně dělám. Nakladatelství jsem zkoušela, ale bez známého jména je to těžké se prosadit. Proto jsem v současné době obesílala nejrůznější soutěže, které jsem našla pro svůj žánr fantasy (konkrétně do Žoldnéřů fantasie a pak do O nejlepší fantasy 2012). Teď už začínám chystat dílko do dalšího ročníku Ceny Karla Čapka, která sice ještě vyhlášená nebyla, ale tak do zálohy se vždy vyplatí něco mít.
    Pak vedu blog, kde publikuju většinou kratší povídky. Nevýhodou soutěží je, že díla nesmí být nikde publikována, takže vlastně teď toho tam moc nedávám, protože se věnuji více méně jen tomu a nestíhám psát nic extra pouze po blog. Přesto i to, co jsem poslala do soutěží šířím lidem dál. Rodině jsem to dala přečíst a pak pořádám svá oblíbená autorská čtení po různých čajovnách.
    Mám kontakt s lidmi velice ráda a tím, že svá díla nenechávám ležet jen v šuplíku, tak si myslím, že se posouvám dál. Zjišťuju, co se čtenářům líbí a co ne. Mít zpětnou vazbu se vždy hodí. Dílo, které zůstane jen v šuplíku, jako kdyby ani neexistovalo, aspoň tak to cítím já. Takže ti chválím tvůj krok vpřed. Držím palce a doufám, že ti má odpověď alespoň trochu pomohla.

Jíťa =o)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.