Přečetli byste si to někdo

upraveno 13. červen 2012 v Povídky
Tohle je můj úvod ke knize ráda příjmu vaše návrhy na úpravu a kritiku.

Poslechněte si příběh, co vám budeme vyprávět…
…tento příběh začíná v jedné vzdálené dimenzi, daleko od té naší, na které žijeme. Příběh se odehrává v dimenzi zvané Sinara, kde lidé věří v kouzla a věří v mnohobožství. V této dimenzi lidé neznají sporu a válek. Žijí si tu v poklidu již mnoha staletí a právě nyní se u nich začíná objevovat nepřítel zvaný Osiris Krebl. Tento muž vládne neuvěřitelnou silou a postupně si podmiňuje obyvatele této dimenze. Když jeho vláda a teror trvají již třináct let, narodí se deset hrdinů co postaví se mu na odpor. Jen jejich spojené síly se mu dokážou postavit a možná ho i porazit. A právě tento příběh vám budu vyprávět. Příběh o třináctiletých dětech co musí projít nejedním úskalím aby dokázali porazit Osirise a navrátit trůny právoplatným majitelům. Jmenují se Elizabeth Magix, Alexandra Stars, Alexander Stars, Eleanor De Vilde, Lilian Devill, Tenie Dark, Lukas Dark, Mark Dark, Thomas Vampire, Rotal Sulfid. Příběh začíná na hlavním ostrově.

Komentáře

• KachenKachen Komentářů: 19
    Ahoj Hani. Mám ráda žánr, který píšeš a tvůj námět mi příjde zajímavý. Nejsem někdo kdo má právo kritizovat, nebo radit, ale za sebe jako za čtenáře musím říct, že to, co jsem od tebe četla, mi spíš příjde jako shrnutí obsahu knihy, než její úvod. Taky bych si dala pozor na opakující se slova. Příběch je použit v prvních dvou větách, hned třikrát.
    Doufám že ti můj názor, nějak pomůže a těším se na další tvoje ukázky.-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.