Úvod - zaujalo by to někoho

MartinaMartina Komentářů: 6
upraveno 21. duben 2012 v Povídky
Ahoj, chtěla bych vás požádat o názor. Je to příběh z mého života a vše co píšu, píšu srdcem. To ale neznamená, že to zaujme i někoho jiného. Ale samozdřejmě bych si to přála. Vím, je to jen malá ukázka, ale i tak bych ráda znala váš názor. Předem děkuji za každý názor a připomínku.

Už jako osmiletá holčička jsem si chodila od sousedů půjčovat děti, vozila je po městě v kočárku a se staršíma jsem si chodila hrát na dětské hřiště. Ještě jsem ani nevěděla, jak se děti dělají a už jsem se těšila, až mi bude osmnáct, vdám se a budu mít své první miminko. Ve dvanácti letech se mi narodila malá sestřička Tina. Byla jsem moc šťastná. Starala jsem se o Tinu každou volnou chvilku. Mamka asi půl roku po porodu vážně onemocněla, tak jsem se o Tinu starala skoro pořád. Brala jsem jí všude sebou i na své první rande. A stále jsem se těšila, až mi bude osmnáct a budu mít svou rodinu. Postupem času jak jsem dospívala, tak jsem svou věkovou hranici na založení rodiny posouvala. Nejprve na dvacet pět let a později na dvacet osm. Chtěla jsem si užít život, najít toho pravého partnera a otce pro své zatím vysněné děti. Také jsem samozřejmě chtěla mít domov a finanční zajištění. Naplánované jsem to měla vše dokonale. Ale …. Teď je mi třicet let, nemám ani manžela ani děti. A přitom chybělo jen malinko a mohla jsem mít vše, po čem jsem od malička tolik toužila. Kdyby ......

Komentáře

• SarkaSarka Komentářů: 7
    Ahoj Martino, úvod se mi líbí. Stručně, jasně, výstižně. Úplně jsi mě navnadila. Doufám, že knížku dotáhneš do zdárného konce a já pak ukojím svoji zvědavost. Moc ti držím palce.
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Ahoj,
    asi nejsem úplně typ na tento žánr, ale jinak to má dobré základy. To slovo "kdyby" tam je použito opravdu hezky, v pravou chvíli.
    Jinak jen dvě poznámky:
    Ve dvanácti letech se mi narodila malá sestřička Tina. Byla jsem moc šťastná. Starala jsem se o Tinu (tady bych dala spíš o ni, když máš její jméno použito těsně před tím) každou volnou chvilku. Mamka asi půl roku po porodu vážně onemocněla, tak jsem se o Tinu starala(dvě věty a dvakrát starala, zkusila bych nahradit třeba slovesem pečovat, nebo nějaké jiné, jestli tě napadne) skoro pořád.
    Podtrženo, sečteno - jsem si jistá, že si to určitě najde své čtenáře, takže hodně zdaru při práci ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.