Kdy mám za?ít psát?

AnonymAnonym Komentářů: 1
upraveno 20. srpen 2011 v Kurz: Jak napsat knihu
Mám otázku: Od ktorého dňa sa má začať písať? Som na 4. dni. Dopredu ďakujem za odpoveď.

Komentáře

• něco kolem týdne je věnováno přípravě, ale každý to má individuálně, já jsem měl už rozepsáno a řadu těch úkolů jsem měl už připraveno předem, ne z nějaké přehnané píle v kurzu, ale zkrátka proto, že jsem měl kostru knihy a profily postav už rozepsané, jen jsem se nedokázal dokopat udělat si čas a opravdu psát… mně kurz pomohl a pomáhá hlavně se držet, nevykašlat se na to, ačkoli tři kapitoly před koncem už by to bylo jak přeplavat La Manche a padesát metrů od břehu se kvůli vysílení vrátit zpátky myslím, že pokud začneš dřív, že to nevadí, ale jsem jen posluchač kurzu, ne jeho vedoucí
  • Kurz je spíše volný, nikdo ti nebude diktovat, kdy máš začít a co přesně máš psát. Takže se do psaní pusť klidně teď hned. :D Hodně zdaru přeju.
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    V zásadě platí, že byste měli začít psát ihned, jak se do kurzu přihlásíte (proto se neustále všude opakují ty alespoň 2 normostrany denně). Nicméně vždy záleží na vašem rytmu. Žádný pokyn “START!“ v kurzu nenaleznete. ;)
    Boss
  • Až když budeš připravený a budeš mít pořádnou představu o příběhu. Sám si určíš kdy začneš a kdy skončíš :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.