Nemůžžu se přihlásit (registrovat)

upraveno 20. únor 2012 v Kurz: Jak napsat knihu
Dobrý den, mám dotaz. Moc bych se chtěla přihlásit do kurzu : Jak napsat knihu, ale ať dělám cokoliv, prostě mi nejde vyplnit přihlašovací formulář. Dělám něco špatně? Téma knihy už mám, v hlavě spoustu myšlenek, ale chtěla bych to absolvovat skutečně s tímto kurzem. poradíte mi prosím. Děkuji předem Simona

Komentáře

• Již se zdařilo a tak se tímto omlouvám-Simona
  • Děkuji, to mám radost. :)

Pro případné další tápající znovu uvádím odkaz s přihlašovacím formulářem do mého emailového kurzu tvůrčího psaní „Jak napsat knihu“: http://www.renenekuda.cz/kurz-jak-napsat-knihu/
  • Dobrý den!

Mám stejný problém s přihlášením - přihlašovací formulář se mi sice zobrazí, ale nejde mi do něho psát, poraďte prosím, ráda bych se přihlásila. Děkuji!
    Maruška
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Milá Marie,

v tomto případě Vám doporučuji vyzkoušet jiný internetový prohlížeč (Safari, Opera, Firefox apod.), případně aktualizovat Váš současný. Přihlašovací formulář je 100% funkční (nyní jsem to zkoušel ve zmiňovaných programech).

Děkuji za Váš zájem o můj kurz tvůrčího psaní!
    Boss
  • Dobrý den, mám téže problém.
    Nemohu se zaregistrovat.
    Založil jsem si nový email (tento) a bohužel pokaždé když formulář vyplním ukáže se mi tohle:
    This email is already registered in the system.

Je to nemožné, když jsem si email vytvořil úplně nový, abych na něm měl pouze maily od Vás a nezavazely mi tam spamy.
    Dobrý den, Michale,

skutečně jste se dnes celkem 2x přihlásil do kurzu na jeden a tentýž email. Bohužel přihláška nebyla aktivní, protože jste svoji žádost nepotvrdil v prvním došlém emailu.

Obě přihlášky jsem smazal, takže to zkuste prosím znovu. Po vyplnění formuláře musíte počkat na potvrzovací email (to může trvat i několik hodin a někdy skončí ve Spamu) a od následujícího dne by vám měly začít chodit jednotlivé lekce.

Kurz funguje, jenom to chce trpělivost a důkladně dodržovat návod. ;)

Díky moc za váš dotaz!
    Boss
  • Dobrý den,
    snažím se přihlásit do kurzu, ale přihlašovací formulář se mi vůbec nezobrazil. Můžete mi, prosím, poradit?

Děkuji, Markéta
    Milá Markéto,

děkuji za Váš zájem o můj emailový kurz tvůrčího psaní „Jak napsat knihu“. Najděte na stránce kurzu (http://www.renenekuda.cz/kurz-jak-napsat-knihu/) toto pole: http://cl.ly/GZBi

Sdílejte odkaz o kurzu na libovolné sociální síti (Facebook, Twitter či Google+) a automaticky se Vám zobrazí přihlašovací formulář, kde se budete moci zdarma registrovat.

Ještě jednou děkuji za dotaz a přeji jen to dobré, hlavně hodně inspirace! ;)
    Boss
  • Dobrý den,
    já jsem odkaz o kurzu již sdílela na Facebooku a i přes to se mi formulář nezobrazil. Twitter a Google + nevyužívám. Právě proto jsem Vám psala o radu :)

Markéta
    To bohužel nebylo z předchozího dotazu vůbec jasné. Nicméně chyba bude pravděpodobně v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Zkuste to tedy, prosím, v jiném prohlížeči (Google Chrome, Opera, Safari, Firefox apod.), příp. se ujistěte, že jste informaci skutečně úspěšně sdílela na stěně vašeho facebookovského profilu. Nebo se registrujte na Twitteru (trvá to 2 minuty). ;)
    Boss
  • Omlouvám se, nějak mi to nedošlo. Zkoušela jsem to sdílet před tím a nešlo to.
    Pracuji z Firefoxu a taky nic. Teď jsem se tedy zaregistrovala na Twitteru, dvakrát to sdílela a nic. Stránka se vždy sama aktualizuje, ale formulář se neobjeví, pořád je tam stejné šedé pole.
  • Tak jsem si ještě stáhla Google Chrome a sdílela jsem odkaz o kurzu na Facebooku i na Twitteru. Stejně jako předtím se mi stránka znovu načte, ale formulář se neobjeví.
    Už opravdu nevím, čí by to mohlo být :(
    Tak chyba zřejmě byla na mé straně a již by mělo být vše opraveno (testováno na ochotných Twitter followerech @renenekuda). Omlouvám se. Díky za odzkoušení a upomenutí!
    Boss
  • Moc děkuji, už se to povedlo a jsem na Váš kurz přihlášená. Těším se na emaily :)
  • Dobrý den,
    dnešního dne jsem se pokusila registrovat do Vašeho kurzu "Jak napsat knihu", bohužel bez úspěchu. Dle pokynů jsem sdílela na svém profilu v sociální síti facebook Váš odkaz, ale ani po 4 hodinách od sdílení se mi nikde žádný formulář pro registraci nezobrazil. Nevím, co udělat pro to, abych se mohla registrovat. V prohlížeči by problém být neměl, používám firefox. Předem děkuji za pomoc, s přáním hezkého dne Jiřina Růžičková.
    Děkuji za upozornění – skutečně došlo u některých návštěvníků k technické chybě a již by mělo všechno v pořádku fungovat. Přeji jen to dobré, hlavně hodně inspirace!
    Boss
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.