Sedmá Bartonička 2019

Dobrý den, pane Hanousku,

moc Vám děkujeme. Potvrzujeme Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019. Vzhledem tomu, že je únor již za rohem, zasíláme Vám podrobnosti již teď - s prodlouženou dobou splatnosti, ať máte na vybrání záloh od "účastníků zájezdu" dost času :-)

----------------------------------------------------------------------------------
Potvrzuji Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019 pro Vaši skupinu. Po zaplacení zálohy bude rezervace pevná.

Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.400,- Kč (pro max. 10 osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 220,- Kč = 4.400,- Kč (každá další dospělá osoba by zaplatila buď 315,- Kč/1 noc nebo 440,- Kč/2 noci)

Ceny jsou konečné a zahrnují ubytování, ložní prádlo, utěrky, pytle na odpad a jejich odvoz (komunální odpad), pobytový poplatek a veškeré energie.
V ceně není zahrnutý pouze jednorázový poplatek za případné použití (pronájem) grilu a krbu ve výši 300,- Kč/pobyt. V ceně je umytí roštu a žulové desky + dřevěné třísky na zatopení. Dřevené uhlí si prosím přivezte vlastní.

Záloha: 1.800,- Kč
Minimální doplatek při příjezdu 21.6.2019: 2.600,- Kč

Poprosíme Vás o zaslání zálohy (1.800,- Kč) na náš účet: 261597992/0300. VS: 210619. Datum splatnosti: 8.2.2019. Do zprávy prosím napište Vaše jméno a příjmení.

Po připsání částky na náš účet Vám pošleme potvrzení o rezervaci a záloze poštou.

Hezký pozdrav z Krkonoš a pozdravujte prosím zbytek skupiny :-)

Bartoničkovi
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert

Komentáře

 • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,624
  Takže, pro informaci. :D
  Jasně, je to brzo, ale zatím by přijeli:
  Markétka, Willi s rodinou, já s Vlaďkou, Mirek, Lucka. S Vojtou jsem se domlouval, přijede, pokud mu termín nebude kolidovat se Spartan Race.
  Samozřejmě, nic není uzavřeno a do kapacity Bartoničky jsou vítáni i ostatní amatérští pisálci, ať už z okruhu Reného kursů, nebo i osamělí psavci. Uvidíte, dobří lidé, jak je to tam fajn, pohodový víkend, nikdo nic nemusí, všechno plyne v klidu, pohodě a legraci. Jen by bylo dobré napsat nějaké dílko na téma, které si tam vybereme. A i to je docela dobrodružství. Není to samozřejmě povinné, třeba taková Lucka nám dluží dílo z loňské Bartoničky dodnes... :D :D
  Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
  Flaubert
 • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,624
  Takže, Bartonička už má definitivní termín, zaplatil jsem zálohu a dostal jsem potvrzení, takže vše je jasné, sjedeme se první letní den. B)
  Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
  Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.