Sedmá Bartonička 2019

Dobrý den, pane Hanousku,

moc Vám děkujeme. Potvrzujeme Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019. Vzhledem tomu, že je únor již za rohem, zasíláme Vám podrobnosti již teď - s prodlouženou dobou splatnosti, ať máte na vybrání záloh od "účastníků zájezdu" dost času :-)

----------------------------------------------------------------------------------
Potvrzuji Vám předběžnou rezervaci v termínu 21. - 23.6.2019 pro Vaši skupinu. Po zaplacení zálohy bude rezervace pevná.

Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.400,- Kč (pro max. 10 osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 220,- Kč = 4.400,- Kč (každá další dospělá osoba by zaplatila buď 315,- Kč/1 noc nebo 440,- Kč/2 noci)

Ceny jsou konečné a zahrnují ubytování, ložní prádlo, utěrky, pytle na odpad a jejich odvoz (komunální odpad), pobytový poplatek a veškeré energie.
V ceně není zahrnutý pouze jednorázový poplatek za případné použití (pronájem) grilu a krbu ve výši 300,- Kč/pobyt. V ceně je umytí roštu a žulové desky + dřevěné třísky na zatopení. Dřevené uhlí si prosím přivezte vlastní.

Záloha: 1.800,- Kč
Minimální doplatek při příjezdu 21.6.2019: 2.600,- Kč

Poprosíme Vás o zaslání zálohy (1.800,- Kč) na náš účet: 261597992/0300. VS: 210619. Datum splatnosti: 8.2.2019. Do zprávy prosím napište Vaše jméno a příjmení.

Po připsání částky na náš účet Vám pošleme potvrzení o rezervaci a záloze poštou.

Hezký pozdrav z Krkonoš a pozdravujte prosím zbytek skupiny :-)

Bartoničkovi
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,607
    Takže, pro informaci. :D
    Jasně, je to brzo, ale zatím by přijeli:
    Markétka, Willi s rodinou, já s Vlaďkou, Mirek, Lucka. S Vojtou jsem se domlouval, přijede, pokud mu termín nebude kolidovat se Spartan Race.
    Samozřejmě, nic není uzavřeno a do kapacity Bartoničky jsou vítáni i ostatní amatérští pisálci, ať už z okruhu Reného kursů, nebo i osamělí psavci. Uvidíte, dobří lidé, jak je to tam fajn, pohodový víkend, nikdo nic nemusí, všechno plyne v klidu, pohodě a legraci. Jen by bylo dobré napsat nějaké dílko na téma, které si tam vybereme. A i to je docela dobrodružství. Není to samozřejmě povinné, třeba taková Lucka nám dluží dílo z loňské Bartoničky dodnes... :D :D
    Flaubert
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,607
    Takže, Bartonička už má definitivní termín, zaplatil jsem zálohu a dostal jsem potvrzení, takže vše je jasné, sjedeme se první letní den. B)
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.