Technicky vzato...

Ahoj,
prvně chci říct, tohle fórum jsem hledal a děkuji za něj, jakožto i za další nástroje.

Ale co bych rád zjistil: občas si potřebuji nějak utřídit věci typu "lze přežít bombardování ukrytím se v kanále?", kdy něco vymyslím a potřeboval bych, aby mi k tomu i někdo něco řekl, upozornil mě na to, že je to celé blbost a prostě si o tom se mnou pokecal.

Je tu na to nějaké místo? Popřípadě, neznáte na takovou věc například skupinu na FB?

Díky.

Komentáře

 • MarketaRMarketaR Komentářů: 670
  Ahoj, J_K, vítej na fóru! Jsme rádi, když se tu objeví nějaká nová tvář. :) Myslím, že jsi na správném místě, i když já bych ti s bombardováním a přežitím v kanále moc neporadila (vlastně by mě taky zajímala odpověď). Pokec o psaní všeho druhu tu vítáme, od toho tu to fórum je. Jen se nenech odradit tím, že ti občas pár dní nikdo neodpoví (třeba teď to vypadá, že všichni dovolenkujeme a cestujeme, jindy máme zase až nad hlavu všedních starostí). Určitě se ale dřív nebo později odpovědi dočkáš. Budu se tedy těšit na nějakou tu zajímavou diskuzi a doufám, že se i něčemu přiučím. :) Markét
 • williwilli Komentářů: 452
  No vida, čerstvá krev.
  V kanálu se určitě přežít dá, pokud je dostatečně hluboko a pokud na druhou stranu nepřijdou přívalové deště.
  Jak už tě Markéta diplomaticky upozornila, moc se toho tu nenakecá. Ale občas se někdo vytasí s povídkou nebo jinou hříčkou a pověsí to do příslušného vlákna. Když to za něco stojí, dostane se autorovi reakce, protože dílko takovou potřebu reakce vyvolá. Někdy je dílko nečitelné, takže reakce není žádná. Někdy je autor šikovný provokatér a vyvolá tu dočasnou smršť reakcí (...už to tu dlouho nebylo), než všichni přijdou na to, že si z nich dělá legraci.
  A tak. Je to docela mírumilovné fórum a záleží jen na tobě, s čím přijdeš.
  Takže vítej a piš!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.