Šestá Bartonička 2018

2»

Komentáře

• williwilli Komentářů: 473
    My asi vyjedeme z Prahy kvečeru, podle toho, jak se utrhneme z práce. Obávám se, že dorazíme tak kolem osmé večer... Jako vždy.
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Mám špatné zprávy, Mirek nám odpadá. Myslel, že je to v červenci...
    Jak tak koukám na jízdní řády, vypadá to, že bych mohla být na Bartoničce nejdříve kolem druhé, pokud mi nic nefrnkne, a spoje nejsou zase tak hrozné, jak jsem myslela. Jen tři přestupy. ;)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Takže to vypadá tak, že Mirek se na Bartoničce objeví, přijede i s dětmi, v tom případě nabere i Markétku. Původně jsem plánoval, že bychom ji vzali někde cestou z Liberce na Bartoničku, ale takhle to bude lepší. Mirek tedy přijede, fajn. Willi dorazí kompletně někdy navečer a Lucka taky tak. V tom případě nás bude devět. Opravdu, komorní setkání, ale skvělé. Vojta se omluvil, nepřijede. A třeba se dá ještě někdo přesvědčit a překvapí nás...
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Ano, ano i když jsem si blbě poznačil termín (červenec místo červen) tak dorazím :-) I s dětmi. Odhadovaný příjezd tak okolo 18 hod.
    Tak my to tam asi načneme, dorazíme tak před pátou...
    Flaubert
    upraveno 8. červen 2018

Bartoníčkovi poslali fotku,. jak to tam teď vypadá, tak jen abych namlsal budoucí účastníky spisovatelského setkání.
    Flaubert
    Krásné... a dobře, že tam zůstává pořád dost trávníku na čerpání inspirace přímo z matičky země :0))
    Jo, dobře to tam vymysleli...
    Flaubert
    Dobrý den, pane Hanousku,

jelikož se blíží čas Vašeho pobytu u nás, ráda bych Vám napsala pár informací:

V kuchyni je myčka nádobí. 4 tablety dostanete zdarma. Ostatní si můžete přivézt z domu nebo si je u nás můžete koupit (1 ks za 4,- Kč).

- čas příjezdu: 15.6.2018 po 14:00 hodině (Pár dní před příjezdem nám prosím napište, v kolik hodin cca dorazí 1. část?)
    - čas odjezdu: 17.6.2018 do 13:00 hodin
    - vezměte si s sebou prosím domácí obuv a ručníky
    - v ceně není zahrnutý jednorázový poplatek za pronájem grilu a krbu ve výši 250,- Kč/pobyt. V ceně je umytí roštu + dřevěné třísky na zatopení. Dřevěné uhlí si prosím přivezte vlastní - v krbu je zakázáno topit klasickým dřevem.
    - doporučujeme Vám udělat velký nákup než přijedete k nám, a to v Semilech (18 km od nás), je tam Tesco, Penny (2x), Albert, Lidl. Jinak obchody s potravinami jsou ve Vysokém nad Jizerou (1,8 km), ale je tady malý sortiment a také je to dražší - ve všední den zavírají v 18:00, v sobotu je do 12:00 a neděle a svátky: zavřeno.
    - doporučujeme Krakonošovu pekárnu - nachází se přímo ve Vysokém nad Jizerou, prodávají od brzkého rána, velký sortiment (otevřeno pondělí-pátek 6:00-17:00, sobota 6:00-12:00, neděle a svátky: zavřeno).
    ----------------------------------------------------------------------
    Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.300,- Kč (10 osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 215,- Kč = 4.300,- Kč (každá další dospělá osoba by zaplatila buď 315,- Kč/1 noc nebo 430,- Kč/2 noci)
    Záloha: 1.800,- Kč
    Minimální doplatek při příjezdu 15.6.2018: 2.500,- Kč

Od všech dospělých osob budeme potřebovat při příjezdu občanský průkaz nebo pas, abychom Vás mohli zapsat do knihy hostů.
    ------------------------------------------------------------------------
    Nejpozději do středy 13.6. nám prosím napište, jak Vám máme připravit pokoje. Například - 1. pokoj 2 dospělé osoby, 1 dítě 8 let. Děkujeme Vám.

V případě dotazu se nebojte zeptat, rádi Vám odpovíme.

Přejeme Vám hezký zbytek dne a těšíme se brzy na viděnou! :-)

Bartoničkovi
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Ahoj, zítra se na vás moc těším. Snad zase nepřijedu jako poslední...
    Všichni účastníci srazu amatérských spisovatelů v podhůří Krkonoš zdraví ty, kdo zavítali na toto fórum...
    Flaubert
    Takže, přátelé, dovolte mi, abych jako samozvaný velitel Srazu Bartonička prohlásil tento šestý ročník definitivně za ukončený. Psát o tom, že to bylo fajn, pohoda a klid, tvůrčí elán a legrace, to by bylo jen opakování z předešlých let. Díky všem, kdo se zúčastnili a přispěli svým dílem k už tradiční atmosféře Bartoničky. Tak snad zase za rok...
    Fotky budou, dám je zase asi na Rajče, prozatím jen klasická závěrečná společná.
    Flaubert
    Ano, ano, jako obvykle se Bartonička vydařila. :-) Prostě paráda.
    I já si to s vámi moc užila a zase načerpala tvůrčí síly. Díky, těším se opět za rok. :) Marně taky vyhlížím zbývající dvě povídky. ;)
    Třeba někoho ta témata zaujmou a připojí se dodatečně. A souhlasím s tím, že ten víkend je opravdu pohodový a určený k pořádné relaxaci. Opravdu vyšlo všechno, co jsme chtěli, Sluníčko svítilo, notebooky fungovaly, oheň na buřty se díky ohněstrůjci Mirkovi podařilo rozdmýchat, jídlo v restauraci bylo skvělé, nápady a témata debat se jen hrnuly, takže, lze si přát více? René z nás bude mít radost... ;)
    Flaubert
    Taky všechny zdravím a samozřejmě i za nás - bylo to prima!
    No, povídku jsem tam pověsil až dnes, neb včera jsem se k tomu už nedostal a bohužel jsem nějak nemohl přijít na to, jak to celé dostat na papír. Tedy ten virtuální. Múzy mě tentokrát poněkud ignorovaly.
    :D
    Ahoj všem, díky z krásný víkend. Jsem zase od návratu v jednom kole. Ale nebojte, myslím na vás a povídku sem hodím o víkendu.
    Super, už se těším :-) Já už vše přelouskal, tak chybí jen tvá povídka, abych mohl přihodit nějaký komentář :-)
    Já jsem taky upřímně ráda, že už je víkend a ještě ke všemu je nic moc počasí, takže můžu být zalezlá a celej den si klidně číst. :D A doufám, že si brzy budu moct přečíst i bartoničcské povídky/báseň, abych mohla přidat hodnocení. ;)
    Taky se chystám na Reného Bojovníka s tvůrčím blokem, protože evidentně js em schopná psát jen jednou ročně na Bartoničce. Těžko ale rozlišovat mezi leností a tvůrčím blokem. :D
    Takže fotodokumentace z letošní Bartoničky je na světě, v případě zájmu nakoukněte na
    https://jerrymungo.rajce.idnes.cz/Pisalci_2018/
    Flaubert
    Ty jsi mistr paparazzi, Jerry. Nikde jsem tě s foťákem nezaznamenala, a najednou tolik fotek. :D
    o:)
    Flaubert
    Fotky krásné... děkuji. Na některých mi to dokonce sluší :-)
    Omlouvám se za prodlevy s povídkou. Ale fakt toho je nějak víc, než stíhám... že by tenhle víkend? Já to od Bartoničky prostě ani neotevřela :-(
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.