Šestá Bartonička 2018

Vážení a milí spolupisálci a přátelé ze široka i z daleka!
Rok se s rokem sešel a pomalu, kdesi za obzorem se začíná objevovat další sraz. Je fakt, chumelí, mrzne, klouže, ale uteče to jako voda a bude to prudce aktuální. Během února se zase ozvu Bartoníčkovým a pošlu zálohu, protože tam asi bude zase dost plno. V každém případě se na nás, nekonfliktní a veselou partu zase těší. A budeme si zase moci vychutnat pohodový víkend v klidu a spokojenosti a taky tvůrčím nadšení.
Jako termín jsem navrhnul obvyklý konec srpna, tedy 24. až 26. srpna 2018. Pochopitelně, dá se to změnit, nicméně, tenhle čas nám vyhovuje a už jsme si na něj zvykli, že konec prázdnin strávíme tvůrčím způsobem.
A teď to podstatné. Všechno jako obvykle, jen by bylo dobré, dát alespoň předběžně vědět, kdo by dorazil, jestli se nás sejde dostatečné množství. :) Samozřejmě, noví lidé jsou vítáni, kdo jednou zkusil, nezapomíná... :D Každého rádi přivítáme mezi sebou, neděste se zatím si nikdo nestěžoval... o:)
Takže začneme si psát v tomto vláknu, jako obvykle, co a jak. Já napíšu Bartoníčkovým a bloknu předběžně ten termín. A ještě objednám, jako obvykle pěkné počasí a můžeme se začít těšit...
Začínám tedy se seznamem účastníků:
JERRY + 1
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«1

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 658
    Ááááá, už je zase čas začít diskutovat o Bartoničce. :D
    Tenhle rok je pro mě zatím velkou neznámou, protože se v srpnu chystám na dva týdny na Island a jelikož první týden jsem v Řecku, tak to vypadá, že v době pisatelského srazu budu nejspíš někde na cestách. Jisté to ale vůbec není a jestli to pro mě bude znamenat, že rovnou z letiště pojedu do Krkonoš, tak ať. :) Takže za mě zatím +/-1. :D
  • williwilli Komentářů: 446
    Tak u nás zatím předběžně v plné sestavě, tj. všichni tři. Ale je to ještě daleko, takže stát se může ledacos. V každém případku si to tu značíme a s víkendem počítáme.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,607
    Tak fajn, začíná se nám to zaplňovat. Markétko, bez tebe by to nebylo ono, ale opravdu, nevíme, co bude za víc než půl roku. Hlaste se i další!
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 396
    Ahoooj. Já bych na Bartoničku také ráda. Zatím ale vůbec nevím, jak to v srpnu bude... Blíž snad tak v dubnu? Takže jako Markétka +/-1
    Dobrá, začneme si to zaplňovat. Ozval se mi taky Vojta, že by dorazil, snad ho to nepustí.
    Takže předběžně. Během února se zkontaktuji s Bartoníčkovými...
    Jerry 2x
    Markétka
    willi 3x
    Lucka
    Vojta 2x ?
    Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 371
    Tak, pokud mi do toho nic nevleze, tak bych měl také dorazit :-) Sice zatím nemohu potvrdit na 100%, ale rozhodně si nechci nechat Bartoničku ujít. :-)
    Skvělé, tak Mirek je zatím desátý. Během příštího týdne se ozvu Bartoníčkovým. Kdo má chuť na fajn víkend a klid, pohodu a tvůrčí nadšení, neváhejte a hlaste se. :)
    Flaubert
    Takže, vážení přátelé, napsal jsem už Bartoníčkovým, docela se jim tam ten kalendář začíná plnit. Definitivní termín by tedy byl 24. - 26. srpna 2018, tak si to nějak naplánujte. Hlavně to platí pro ty, co budou poletovat někde po světě... :D :D Eventuálně bychom ten Island mohli nějak zajistit na Bartoničce... :)
    A samozřejmě, pozvánka na tohle přátelské setkání platí pro všechny, kdo se tu objeví a chtějí si popovídat, něco napsat a strávit relaxační víkend. Zatím nikdo, kdo přijel, nelitoval... B)
    Flaubert
    Beru na vědomí, Jerry. :D Zatím je to u mě tak padesát na padesát. Těch cest budu mít letos dost (a to mluvím jen o těch, které plánuju dopředu), takže možná to prostě zruším, odpočinu si na Bartoničce a nechám si Island na jindy. Ještě uvidím, Bartonička by mě vážně mrzela, ale Island je Island. To jsou dilemata. :D :)
    Takže malá komplikace, psali Bartoníčkovi... :(
    Dobrý den, pane Hanousku,

děkujeme za Váš zájem. Velmi nás to mrzí, ale letos Vám můžeme nabídnout nadcházející víkend, a to od 31.8. - 2.9.2018. Umožnili bychom Vám i dřívější příjezd a pozdější odjezd.

Termín od 18. - 25.8. si u nás v polovině ledna rezervovaly 3 rodiny, které k nám v zimě jezdí cca 15 let na celý týden. A již teď mají rezervaci i na další zimu. Předem děkujeme za Vaše pochopení.

Prosím, proberte to se zbytkem skupiny a v případě zájmu se nám hned ozvěte.

Omlouváme se za komplikace :-(

S úctou

Bartoničkovi
    Flaubert
    upraveno 19. únor 2018
    Takže, přátelé, co vy na to, pojedeme až další víkend? Mně to nevadí, přizpůsobíme se.

Flaubert
    Za nás není problém - je to stejně daleko, jako ten předchozí termín. Takže když se na nás nesesype nějaká katastrofa, bereme to od 31.08. do 02.09.2018.
    W+2
    Fajn, ani pro nás to problém není. Psal jsem mail Lucce, Mirkovi, Markétce a Vojtovi, počkám na reakci a napíšu Bartoníčkovým. A začnu sepisovat prezenci na ten nový termín.
    Jerry 2x
    willi 3x...
    Flaubert
    Tenhle termín je asi o fous lepší, ale i tak nemůžu na 100% potvrdit účast. Každopádně to vypadá nadějněji, protože do té doby bych už měla být doma. :)
    Takže první absence, Mirek je v tom termínu někde pryč. Vojta psal že by dorazil ve dvou nebo ve třech, ale to by ho někdo musel z Pardubic vzít autem. Takže malér, Mirek nebude. Vyřešíme to nějak?
    Flaubert
    Ještě mne napadlo, posunout to ještě o týden, na začátek září, ale to už je spíš jakási zoufalost. Co vy na to?
    Flaubert
    Tak a události letí jak ďas. Bartoníčkovi mi poslali e-mail a zároveň jsme se před chvílí docela fajn popovídali. Přeposílám všem to, co mi poslali a vyjádřete se. Zatím mi týden blokují všechny tři termíny...
    Dobrý den, pane Hanousku,

děkujeme za Vaši zprávu. To nás velmi mrzí! Na začátek září máme již nasmlouvanou firmu a budeme mít od 3. - 23.9.2018 zcela zavřeno.

Případně co nějaký víkend v červnu? 1. - 3.6., 8. - 10.6. nebo 15. - 17.6.2018?

S přáním hezkého večera :-)

Bartoničkovi
    --
    http://ubytovani.bartonicka.cz

Facebook : http://www.facebook.com/ubytovanibartonicka

Ubytování Bartonička
    Horní Tříč 26
    512 11 Vysoké nad Jizerou

Mobil: 736 245 464
    ubytovani@bartonicka.cz

Flaubert
    Tak u nás prokonzultováno rodinnou radou a je to OK. Co se týče konkrétního víkendu, tak tam se můžeme přizpůsobit.
    Takže W+2 stále platí i s původním předpokladem - žádná vyšší moc nebo nemoc...
    Zatím mám v červnu volno, takže tohle je pro mě úplně nejlepší varianta. :)
    Fajn, takže vzhledem k počasí a dalším okolnostem bych navrhnul ten víkend 15. až 17. června 2018. Volal jsem Mirkovi, řekl, že se podívá do diáře a ozve se, který víkend a psala Lucka, že nemůže jen ten první. Vojtovi to je v podstatě jedno, spíš by se neměl jak na Bartoničku dopravit, když by nejel Mirek. Ale na definitivum máme ještě skoro týden.
    Flaubert
    Dobrá, vážení přátelé, napíšu Bartoníčkovým, že bereme ten termín 15. - 17. června. Napsal mi Mirek, Willi, Markétka, Lucka i Vojta, že se jim tenhle čas hodí. Takže doufám, že se bude hodit i někomu jinému a přijede i někdo další. Podrobnosti domluvíme, jsem rád, že to takhle dopadlo a že se zase uvidíme, sejdem, popovídáme a užijeme fajnový a klidný a tvůrčí víkend... B)
    Flaubert
    Super... značím si do diáře a rezervuji :)
    A ještě maličkost - díky všem, že spolupracují a že tu Bartoničku vzali jaksi za svou. Je príma, něco podobného organizovat, když vím, že se všichni těší a dělají pro to, aby taky dorazili, maximum. Prostě dobrá parta spisovatelů... :)
    Podle toho, co vím dnes, je tedy účast:
    Jerry 2x
    willi 3x
    Markétka
    Lucka
    Mirek
    Vojta 2 - 3x
    Samozřejmě, i ti, kdo se ještě nezúčastnili, eventuálně zúčastnili někdy v minulosti, mají dveře na Bartoničku dokořán otevřené...
    Flaubert
    A my děkujeme za perfektní organizaci, Jerry. :) Jsem ráda, že to dobře dopadlo a už se těším na červen. :)
    Dobrý den,

záloha právě dorazila. Děkujeme. Potvrzujeme Vám pevnou rezervaci v termínu 15. - 17.6.2018.

Potvrzení o rezervaci a termínu Vám zašleme hned v pondělí.

Přejeme hezký víkend! :-)

Bartoničkovi
    Flaubert
    Takže, už to máme za humny! Počasí má být na ten víkend pěkné, takže účast bude hojná? Přátelé, pokud přijedete, dejte vědět, ať to můžu Bartoníčkovým ohlásit, kolik nás mají čekat. Mají to tam zase vylepšené, udělali úplně novou terasu za domem, koukal jsem na snímky pracujícího bagru... Takže o to víc se nám tam bude tvořit.
    Flaubert
    Přátelé, už je to za humny! Takže mi pomalu dávejte vědět, jak a kdy dorazíte, abych to mohl ohlásit Bartoníčkovým. Koukal jsem na snímky, vzadu za domem budovali novou terasu, pracoval tam bagr, takže bude zase příjemnější místo na novou tvorbu a na diskusní fórum. Budem se muset zase domluvit na nějakém minimálním programu, koukal jsem na počasí, ten víkend má být nádherně, tak jako obvykle se všechno vydaří!
    Flaubert
    Všechny zdravím přes hromadu papírů a nesmyslů, které se na mne poslední dobou navalily a tímto hlásím, že my na Bartoničku rádi utečeme za trochou klidu.
    V+S+L
    Ahojky, já určitě dorazím, ale kdy zatím nemůžu říct. Záleží, zda dorazí Mirek a budu se k němu moci zase v Pardubicích připojit. Kdyby to nevyšlo, využiju vlaků a autobusů a nějak a někdy se na Bartoničce objevím. Zkusím napsat Mirkovi na Facebooku, jak to s ním vypadá. ;) Těším se na psaní a diskutování na nové terase!
    Mirek mi psal asi před týdnem, že to vidí tak půl napůl, ale bude se snažit přijet. Myslím, že můžeme čekat i Lucku, jak je to s Vojtou, zatím pořád nevím, kdysi se mi ozval, že ten víkend nic nemá, ale pak už se nikde neobjevil. Dokonce mluvil i o třech lidech... :)
    K narozeninám mi psala i Salma, takže je v pohodě, ale asi je to pro ni daleko. Rád bych ji zase po letech viděl, zkusím jí napsat.
    Třeba ještě někdo dorazí, ať je účast hojná...
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.