SilverwolfSilverwolf Komentářů: 5
upraveno 19. únor 2017 v Kurz: Jak napsat knihu
Dobrý den,
včera, kolem 16:00 jsem se přihlásil do kurzu Jak napsat knihu. Kdy by (přibližně) měl přijít první mail?
Děkuji

Komentáře

• williwilli Komentářů: 473
    Dobrá otázka, těžká odpověď... Tady je fórum pro povídání o psaní, ale kurz samotný s ním není nijak svázán. Možná se ti někdo ozve, kdo se v nedávné době přihlásil, ale spíš hledej odpověď přímo na stránkách Reného. Tedy tam, kde jsi dělal registraci.
    A jinak gratuluju, pokud máš rád psaní, tak tady je ta správná adresa. Občas to tu trochu drhne, všichni mají nějakou jinou práci, ale pak se nejednou kola psaní (a čtení) roztočí a je tu o čem diskutovat.
    ;)
  • asurionasurion Komentářů: 21
    Vždycky mě zajímalo, jste parta kamarádů, občas se sejdete popovídat si... nechodíte občas na nějaké ,,srazy" kde s i lidé vypráví zážitky z psaní a jak, kde psali?
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Srazy svých oveček pořádá René, je to hodně navštěvované a hodně tvůrčí. Zkus to na jeho stránkách.
    My se scházíme taky, jako amatérští pisálci, teď jednou ročně v Krkonoších na víkend, popovídat, něco napsat a relaxovat. Nicméně, na rovinu, ne že bychom byli nějaká uzavřená a tajuplná skupina. Ale už se vytvořil určitý kolektiv, kde víme, co od koho čekat. Takže někoho, kdo by se chtěl přidat, nejdřív trochu testujeme a proklepáváme, jestli se do té party hodí. Nevykládej si to nějak zle, ale já už jsem zažil, ne sice tady, ale na jiném srazu, jak jeden člověk dokázal rozhádat a rozeštvat celou společnost během pár dní.
    I u našich ubytovatelů máme po těch letech velkou důvěru, takže by nebylo dobré, nějak si to rozházet.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Vše je popsáno na stránce přihlášení do kurzu. E-maily chodí cca 24 hodin po otevření poslední doručené zprávy. Díky za důvěru a všechny tady moc zdravím!
    Boss
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.