Úvod - Zaujal by?

upraveno 19. prosinec 2011 v Povídky
Zdravím,
odhodlala jsem se a prosím Vás o názor na můj kraťoučký úvod. Můj věk je ještě vážně nízký, ale psaní miluji, takže mě Vaše dojmy zajímají. Gramatické chyby prosím omluvte.

Dusot nohou dopadajících na rozpraskanou silnici protínal ticho večerní přírody. Pravidelný dech běžícího děvčete vytvářel obláčky mlhy před jejími ústy.
Vlastně to děvče jsem byla já - Crystal Wilsonová. Tou dobou téměř normální dívka. Dívka nepoháněná strachem a potřebou bezpečného úkrytu. Pamatuji si na ten den zcela zřetelně. Vlasy mi vlály ve studeném větru, protože jsem si je zapomněla sepnout do ohonu. Na rozdíl ode dneška jsem je měla nádherné a dlouhé. Kontaktní čočky byly pěkně na svém místě a nikdo nevěděl nic o mém tajemství. Snažila jsem se běžet, co nejdál, ale moje tělo nebylo zrovna fit. Okolo mne projížděla různá auta a já je přestala vnímat. Jenže jedno začalo zpomalovat a to, že zastavilo, jsem si uvědomila příliš pozdě. Obrovský chlap s vyholenou hlavou mě dohonil, popadl za loket a pokusil se natlačit do auta. Bránila jsem se. Škrábala, křičela, bušila, ale všechno marně. Cosi mě udeřilo do zátylku a touto černotou začal můj nejdelší běh. Běh o život.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.