BARTONIČKA 2016 - plkací vlákno

jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
upraveno 27. srpen 2017 v Srazy, soutěže a setkání
26. - 28. srpna 2016, jen jak jsem tak koukal do kalendáře. Budeme to ještě dolaďovat, jak se komu hodí.

Podrobnosti budou přibývat s postupujícím časem, noví autoři jsou samozřejmě vítáni v príma partě. Zase popovídáme, něco napíšeme, užijeme trochu klidu, inspirace a romantiky.laugh
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«134

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Značím si :-) Ještě se mi na konec srpna rýsuje jedna akce...ale snad bude v jiném termínu. Zkusím zjistit co nejdřív a pořešit to tak, ať se mohu Bartoničky účastnit  :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Mirku, samozřejmě, ještě nic není vůbec jisté, já nic neobjednával, takže je spousta času doladit termín. Myslím, že se Bartoníčkovým ozvu tak někdy v březnu...wink
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Wow, chvíli se tu člověk nepodívá, a ona už je řeč o Bartoničce. ;) 

A tím srazem je myšlena Bartonička nebo bude nějaká předehra? :D
    Tím srazem je prozatím myšlena opravdu klasická Bartonička ve Vysokém nad Jizerou. Však už se na nás Bartoničkovi těší, byli jsme pro ně vzorní a bezproblémoví klienti. 

Asi máš na mysli zase jakýsi jarní sobotní sraz někde jinde, jak jsme ho pořádali dřív. O tom jsem zatím nepřemýšlel, ale kdyby se toho někdo ujal, nejsem proti. smile
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 473
    Všechny zdravím. My bychom Bartoničku rádi stihli, snad se nám do toho nic dodatečně nenamotá.
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Jedu také :)
    Takže se začneme pomalu těšit... laugh

Původně jsem chtěl začít s nějakým seznamem účastníků, ale ono je ještě dost času, budeme dolaďovat podrobnosti.

Samozřejmě, že stejně jako toto fórum, je i sraz  na Bartoničce otevřen i všem ostatním, novým i starším, kteří se chtějí sejít, popovídat a něco napsat. A samozřejmě mít dobrou náladu a nekazit ostatním pohodu, ale to je asi bez debaty.

Bartonička je nádherné místo s absolutním klidem na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, nedaleko sympatického městečka Vysoké nad Jizerou. Hlavně pro lidi žijící v rachotu velkoměsta je to opravdu pohoda. Máme pro sebe vlastně celý penzionek, rodina Bartoníčkova je moc fajn a máme u nich za ta léta docela očko...wink

Koho to zajímá, podívejte se na http://ubytovani.bartonicka.cz
    Flaubert
    Jerry, tys mě úplně naladil a zatoužila jsem vyrazit už teď. Bartonička je taková inspirativní oáza. :))
    Klidně tam můžeš vyrazit, z Bartoničky mi poslali fotku se sněhovými závějemi, ten krb venku vypadá docela smutně. Přece jen, léto je léto.

Ale pravda, něco tam inspiruje ke psaní, taky bych tam zajel a rozejel zase nějaké dílko. Všechno rozepsané a nějak se to nehýbe. cry
    Flaubert
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    Vždycky vám strašně závidím ten víkend, jen mi to zatím nikdy nevychází :-( Uvidím, co se bude dít, bohužel máme už naplánováno tolik turnajů...tak nevím, jestli doufat, že nepostoupíme na Evropskou ligu a pak bych měla zatím tenhle víkend volno. Uvidím, co se bude dít. Kdyby se konal ještě nějaký sraz na jaře, nepohrdnu :-)
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

Nejsou lidi, co by to zorganizovali na jaře... cry Nicméně, nevadí, snad ten srpen klapne. Je to zvláštní, ale bylo by príma, kdybyste nepostoupili, alespoň bys zkusila tvůrčí sraz...wink Zatím je to jen ve stádiu úvah, Bartoníčkovým se ozvu tak v březnu, až to bude před jarem příjemnější a uvidíme, kolik lidí by dorazilo.

Zatím počítám, že minimálně deset by se sešlo. 
    Flaubert
    Tak já s Bartoničkou počítám a předběžný termín mám zapsaný (a vyhovuje mi). Jaro bych už nedal (tam mám dost narvaný program).

A až to Jerry budeš zamlouvat, není problém se domluvit, že ti co pojedou na 100%, že by klidně mohli poslat zálohu (ať to až do příjezdu na Bartoničku neleží finančně jen na tobě).

Co vy na to?

Jasně, to by bylo fér a aspoň by to bylo takové potvrzení účasti. :) A Jerry by neměl prázdnou peněženku. :D
    Inu, já ji mám prázdnou  ať tak nebo tak... A klidně, klidně mi posílejte penízky... wink

Takže na to budu myslet, a něco vymyslím. V každém případě, pokud by šlo o termín poslední víkend v srpnu a budete tutově vědět, že dorazíte, napište, abych už věděl přibližný počet.
    Flaubert
    Tak Jerry, mě si poznač jako obvykle, jako 1 osobu (opět pojedu sám).
  • ZdenekJasekZdenekJasek Komentářů: 80
    U mě to je to zatím nerozhodně.

Jedna moje část je zvědavá a dokáže si představit, že by se při poznání dalších podobně "postižených" lidí mohlo vyrojit spoustu nápadů a inspirací.

No a druhá, introvertní část, mi tu běhá s obrovskou výstražnou cedulí "Pozor, budou tam cizí lidé!!"

Kdybych věděl, kdo z nich bude mít navrch za půl roku, bylo by to jednodušší ;)
    Dobrá, tak tedy 1 kus,  Mirek, opět osamělý...laugh

Zdendo, já to chápu, když jsme se scházeli poprvé, taky jsme nevěděli, co od toho čekat. Ale zatím všechno klaplo, sešli se normální veselí lidé... Eventuálně si můžeš vzít i rodinnou podporu, alespoň moje žena si bude mít s kým stěžovat na svoje manžele...
    Flaubert
    Takže, dobří lidé, přátelé a kamarádi spisovatelé známí i neznámí!

Přece jen mi to nedalo a napsal jsem Bartoníčkovým, že si něco podobného jako loni plánujeme i letos. A dostal jsem dnes odpověď. Že se jim docela plní letní termíny, protože se údajně lidé bojí jezdit do ciziny, takže radši zůstávají tady na tuzemské dovolené. Na Bartoničku pravděpodobně žádný terorista nezabloudí...wink A vůbec, přečtěte si to sami...

Dobrý večer, milí spisovatelé!

Děkujeme za Váš e-mail. Jsme moc rádi, že se k nám chcete opět vrátit.

V posledním týdnu jsme zaznamenali velký zájem o letní termíny, proto bychom Vás poprosili o zaslání zálohy co nejdříve. Lidé se zřejmě bojí cestovat do zahraničí a vrací se do hor.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Potvrzuji Vám předběžnou rezervaci v termínu 26. - 28.8.2016 pro Vaši skupinu. Po zaplacení zálohy bude rezervace pevná.

Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.300,- Kč (10 osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 215,- Kč = 4.300,- Kč (každá další osoba by zaplatila buď 300,- Kč/1 noc nebo 430,- Kč/2 noci)

Ceny jsou konečné a zahrnují ubytování, ložní prádlo, utěrky, pytle na odpad a jejich odvoz (komunální odpad), pobytový poplatek a veškeré energie.
    V ceně není zahrnutý pouze jednorázový poplatek za případné použití (pronájem) grilu a krbu ve výši 250,- Kč/pobyt. V ceně je umytí roštu a žulové desky + dřevěné třísky na zatopení. Dřevené uhlí si prosím přivezte vlastní.

Záloha: 840,- Kč
    Minimální doplatek při příjezdu 26.8.2016: 3.460,- Kč

Poprosíme Vás o zaslání zálohy (840,- Kč) na náš účet: 105190808/0300. VS: 260816. Datum splatnosti: 26.2.2016. Do zprávy prosím napište pouze Vaše jméno a příjmení.

Hezký zbytek víkendu a pozdravujte od nás zbytek skupiny :-)

Bartoničkovi

--
    http://ubytovani.bartonicka.cz

Facebook : http://www.facebook.com/ubytovanibartonicka

Ubytování Bartonička
    Horní Tříč 26
    512 11 Vysoké nad Jizerou

Mobil: 736 245 464
    ubytovani@bartonicka.cz

Takže, jdeme do toho? Prosím o nějaké zásadní rozhodnutí.
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    (Mirku, díky za echo :)

Dorazím v počtu 2 kusů - já a přítelkyně. Těšíme se.

Jerry, jestli budeš chtít poslat penízky předem, pošli mi mailem číslo tvého účtu a kolik ti mám poslat :)
    Vojto, horní hranice penízků není určena... laughDohodnu se se svým domácím ministrem financí, jak to uděláme.

Takže, jak to tak vidím, srpnový sraz na Bartoničce, co se duší týká...

Vojta - 2 kusy

Jerry - 2 kusy

Mirek - 1 kus

Markétka - 1 kus.

Tak to máme prozatím šest účastníků. Jak na tom bude Lucka a Willi, je zatím nejasné a z nových lidí třeba nalomíme Zdendu a třeba ještě někoho, kdo se nás nelekne...

Takže budeme počítat s tím posledním srpnovým víkendem?
    Flaubert
    Tak jsme se dohodli, že tu zálohu zatím zatáhneme z vlastních finančních zdrojů, aby to byla tutovka. 

Jen prosím, přátelé a kamarádi, abyste nás pak v tom nenechali a v srpnu přijeli, škoda by byla skoro devíti stovek...
    Flaubert
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Já se taky hlásím :) Minulý rok mi to nevyšlo kvůli práci, ale letos si to už pokazit rozhodně nenechám :)
    I se mnou můžete počítat, už se těším jak malá. :-) A Jerry, klidně řekni, jestli ti nemáme něco poslat na účet, není problém. ;-)
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Ahoj, já s tím také budu počítat, zatím ale netuším, co za půl roku bude. 

Tak, dnes platím Bartoníčkovým tu zálohu, čímž se sraz v srpnu stává definitivním.laugh

Lucko, to je jasné, to nevíme nikdo, co se třeba stane, půl roku je dlouhá doba, ale alespoň se máme na co těšit. V každém případě se počet rozrůstá.

Šest lidí zatím, sedmá je Jíťa. Williho popostrčím e-mailem, jak to vidí on a kolik by jich dorazilo.

Lucko, máš asi představu o počtu účastníků z rodiny Duškových? laughlaugh

A ještě dodatek. Záloha už je odeslána. Vzal jsem to ze svého tučnéholaugh konta... Pak to srovnáme, jen doufám, že pokud by se stalo nejhorší a sraz nedopadl, že mne v tom nenecháte...
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 473
    Jsa popostrčen Jerrym skrzevá e-mail pro úplnost hlásím, že dorazíme v plné síle tří kousků.

laugh

No, je to daleko, skutečně se může stát ještě ledacos, ale k závazku se hlásím a určitě tě v tom, Jerry, nenecháme. Krom toho se těšíme na tuhle tečku za prázdninami.
    A novinky jsou tu. Dnes jsem dostal od Bartoníčkových definitivní potvrzení, že dostali ode mne zálohu a potvrdili ten termín. Takže už se stoprocentně možno těšit na konec srpna.

Jsem rád, že se ozval Willi, čímž završil prozatímní počet účastníků na deset. Tuším, že nás loni bylo taky tak nějak.

Takže, abychom si to srovnali.

Markétka 1x

Vojta 2x

Jíťa 1x

Mirek 1x

Jerry 2x

Willi 3x

Na Bartoničce je pět pokojů, takže ještě přijímáme... wink Plánuji ještě Lucku, ta by nám chyběla, že? Myslím tak na dva až tři Duškovy...
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Jasně Jerry, ted mě trochu mrzí, že nejsem tučně ve tvém seznamu :-( Já + jeden až dva , + pes. Ten už se taky moc těší.

Dobrá, opravuji seznam...laugh

Markétka 1x

Vojta 2x

Jíťa 1x

Mirek 1x

Jerry 2x

Willi 3x

Lucka 2x - 3x + pes

Solidní sestava, doufám, že to všem vyjde. Dvanáct, třináct lidí, to jsme snad ještě ani neměli...  U Bartoníčků je maximum patnáct osob, tak bychom se tam museli nějak srovnat.
    Flaubert
    Jerry, díval jsem se dnes na Bartoničský web a mají kapacitu 18 :-) podle webu (to bychom se teprve museli porovnávat :-) ).
    Kdyby nás bylo do patnácti, tak pohoda :-). Zmiňuji to jen ať se nový pisálci nezaleknou, i pro ně je místo, když se jim bude chtít. .-)

Každopádně pokud vše klapne, bude to už teď hezká sestava. :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.