Vyskakovacie reklamy pri načítaní fóra

AdharaAdhara Komentářů: 64
upraveno 8. leden 2016 v Technická sekce
Vopred sa ospravedlňujem za lamerskú terminológiu a možno nesprávne pomenovanie témy a problému, ale ja do IT nevidím. Mám problém, keď chcem načítať fórum samotné alebo nejakú tému v ňom. Väčšinou mi totiž v novom okne naskočí nejaká neželaná stránka, nejaký spam. Pri žiadnych iných pravidelne navštevovaných serveroch sa mi to nedeje, preto nemyslím, že problém bude s prehliadačom či antivírusovou obranou a inými ochrannými mechanizmami počítača, ale vo fóre samotnom. Ovšem, môžem sa mýliť. Majú aj iní tento problém? Nedalo by sa s tým niečo robiť?

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Jo, jo je to nějaký nešvar... který se natáhl na forko... nejsem programátor, takže nevím jak těžké je ten problém objevit a opravit. Ale Renému jsem to už před časem dával vědět. Tak snad se najde někdo kdo to vychytá, aby ten spam neotravoval.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Taky mne to trochu obtěžuje, naštěstí jen ze začátku. Bohužel, administrátor nemá čas... :-D

Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Nějak to řešíme, ale evidentně to není tak jednoduchý. Fórum již bylo 2x úplně vyčištěno, ale skrze nějaký příspěvek se škodlivý kód stále vrací. Prosím o trpělivost a přeji inspirativní dny všem!
    Boss
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Díky za informaci a snahu řešit problémy. wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.