Bartonička 2015 - plkací vlákno

jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
Dobří lidé, Michal toho má moc, takže jsem vzal trochu organizace  na sebe. Dnes jsem zaplatil zálohu, takže už je to definitivní.

Bartonička 2015 se stává skutečností! Sejdeme se poslední srpnový víkend, ty před tím už byly zabrané. Takže do diářů 28. - 30. srpna !

S Michalem doufáme v hojnou účast, nechte doma chmury a špatnou náladu, aby se nám ten třetí sraz v nádherném prostředí vydařil nejmíň tak, jako ty předešlé.

V každém případě už by bylo dobré, potvrzovat svoji účast. Zatím jsme naplánovali dvanáct spisovatelů...

Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«13

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Super, Jerry. Potvrzuji svou účast a už se těším. ;)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Těšime se i my, tak už se tam sejdeme čtyři... Bude to paráda, jako vždycky!
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Také se potvrzujismile
    Výborně. Takže na konci srpna už pět lidí...laugh

Jinak, co nového. Zaplatil jsem zálohu na definitivní rezervaci termínu a včera mi poštou přišlo písemné potvrzení o zaplacení. Takže už je to definitivní.

28.-30. srpna. 

Nahlásil jsem jim dvanáct lidí a zase je stanovená pevná cena za celé patro.

Takže, bylo by fajn, se zase sejít, když už nám nevyšlo sezení Pod zvonečkem, aby jsme se jednou ročně viděli.
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Ahoj dobří lidé, já se také hlásím. Určitě se psíkem, možná i s Ondřejem. Jerry, grilování jsi také převzal na svá bedra?wink
    Skvělé, takže šest, možná sedm, plus jeden pes. Jestlipak přijede willi, nebo Mirek H. z Pardubic? A třeba se ještě někdo najde a koho bude zajímat skvělá atmosféra a skvělý pokec do noci u ohně, nad kterým se samozřejmě griluje... :-) 

Mimochodem, Lucko, já bych si netroufl vzít na svá stářím schýlená bedra i starost o grilování. Myslím si, že Mike už má svoje místo u grilu jasné. A když mu budeme vhodně radit... :-D
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 473
    Tak my jsme to doma probrali, poradili se s diářem a fakt to vypadá, že když se nic nesemele, tak bychom mohli... V plné sestavě jsme tři, moje maličkost, manželka a jedno nezletilé dítko.

Takže my se hlásíme laugh
    Skvělá zpráva! takže konečně zjistíme, zda nejsi jakási virtuální postava, ale skutečný člověk... :-D  A moje žena tam bude mít jednu nespisovatelskou duši k popovídání o něčem jiném než jen o psaní...

Takže, počítám dále a vychází mi prozatím deset lidí. Třikrát willi, dvakrát Lucka, Mike+?, Vojta, Markétka a my dva. Že bychom to opravdu do té plánované dvanáctky dotáhli? Místa je na Bartoničce dost, zabereme zase celé patro, takže ho budeme mít sami pro sebe.
    Flaubert
    Virtuální věru nejsem, byť by se mi to v posledních týdnech hodilo. Nějak se mi všechno navršilo a nestíhám, co bych potřeboval. Kdybych byl datovým souborem, tak bych se nakopíroval a kdyby ani to nestačilo, tak bych se naopak smáznul a někam zmizel.

Asi by to chtělo kousek čokolády... wink
    Willi vystoupí ze stínu, to je super. :-D Jinak Mikovi to grilování nemůžeme vzít, určitě už se hrozně těší, až potáhne krosnu plnou masa. :-D
    Jsem téhož názoru. Mike se určitě už na tu krosnu těší. A v kapsách po straně svazek doutníků a láhev whiskey...wink
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Děcka soráč, že jsem nenapsal dřív. Samozřejmě i já potvrzuji účast a moooc děkuji Jerrymu, že část organizace převzal na sebe, já toho mám fakt mooc. :)

Markétka: jo, už se fááákt moc těším až potáhnu krosnu plnou masa. Doufám, že pojede i Mirek, že bych ho zase zneužil při nákupu, abych nemusel tahat všechno až tam :D

Jinak se moc těším, ještě jsem nevymyslel letošní specialitu, ale zavolám kamarádovi řezníkovi a nechám si poradit :D
    Nemáš zač děkovat, rád jsem se organizace zúčastnil, zas takový problém to nebyl. Mike, přijedeš sám, nebo ve dvou?

Po Mirkovi se jaksi slehla zem, už se tu neobjevil pěkně dlouho. Máte na něj nějaký kontakt? Samozřejmě, že zase něco nakoupíme my, ještě se dohodneme. 

Ono se to krutě blíží, dva měsíce utečou jako voda.

Víte někdo ještě o někom? Co třeba Salma, mohla by dorazit. Teď už je to zavedená paní spisovatelka, tak jestli pro ni nejsme moc obyčejní... laughlaugh
    Flaubert
    Já mám, tuším, na Mirka někde e-mail, tak mu zkusím napsat. ;)

Jinak mě napadalo zkusit říct Katce Foltánkové (jestli ji neznáte, píše blog http://www.literarnialchymie.cz/ a je to moc fajn holka). ;)

Miku, už se těším, co v té krosně dotáhneš! :D
    Z Brna to pro ni asi bude trochu z ruky a pak, abychom pro ni nebyli moc obyčejní...laugh
    Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Zdravím ve spolek,
    u mě je Bartonička zatím tak na 70%, do konce týdne potvrdím, zda vše klapne. wink
    A zda se mi podaří domluvit hlídání dětí, abych mohl dorazit již v pátek. Jinak bych se ukázal až v sobotu.
    Skvělé, a eventuálně přijedeš zase sólo nebo s doprovodem? To už bychom byli docela silná sestava!

Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Již nyní mohu něco málo upřesnit, pokud se nestane nic nepředpokládaného tak na Bartoničku jedu na 99,9%, tak si mě můžete zapsat :-).
    Určitě pojedu sám (manželku jsem nenalákal a děti by mi nedovolili si vás pořádně užít :-) ).

Ve hře jsou 2 varianty.

Pokud by se mi podařilo zajistit hlídání dětí (u babičky s dědou, protože manželka je v práci), tak bych mohl vyrazit v pátek již dopoledne. V tom případě by nebyl problém, abych nabral opět Mika, Marketu a Vojtu.

Varianta 2 je příjezd na Bartoničku později, tedy buď výjezd z Pardubic někdy odpoledne nebo v podvečer. I při této variantě mohu někoho vzít. :-)

Každopádně, která varianta bude platit, budu vědět asi až v srpnu.
    Dobrá, jsi v seznamu vyvolených... laugh

Takže zatím mi to vychází na jedenáct lidí, dobrá sestava. Mirku, jak dorazíš, není tak podstatné, hlavně že tam budeš§

Jinak, dobří lidé, teď jsem na jedenáct dní mimo veškeré aktivity, rybičky v Egyptě už zase čekají!

Nevím, jestli tam bude, ale po opičce se podívám... 
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Mirku, psal jsem Lucce, jestli by byla té lásky a vzala mě z Prahy a že bych s ní rovnou sfouknul nákup, ale pokdu to nevyjde, rád bych se opět svezl s tebou. Nicméně letos pesana nebereu, i když už nezvrací ani při rychlé jízdě (má za sebou několik cest s ex a ta jezdí jako hovado :D :D )

• Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Dobří lidé fóra Nekudovského,

velice se omlouvám, letošní ročník z organizačních důvodů vynechám. Dostal jsem narychlo nabídku, která se neodmítá - dvanáctidenní dovolená v Řecku s několika šamany a šamankami a termín odjezdu se mi kryje s Bartoničkou.
    Vojto, budeš nám chybět s tvou tvorbou. Nicméně, i já jedu do Řecka, ale dřív. 

Tak tam koukej načerpat inspiraci! Myslím, že Mike bude litovat, že letos neuslyší tvoje "hlasité spaní".

Takže, abychom si to zrekapitulovali.

Bartonička 2015:

Jerry + paní Jerryová 2x

Mirek H. 1x

Markétka 1x

Mike 1x

Willi 3x

Lucka 2x

Jestli jsem na někoho zapomněl, eventuálně má někdo další choutky poznat interesantní a veselou spisovatelskou sešlost, kde se nejen griluje, jí a pije, ale i debatuje o všem možném, chválí se díla ostatníchwink a taky se píše povídka na zadané téma, ozvěte se. Poznáte krásný kout naší země mezi Jizerkami a Krkonošemi a zjistíte, že termín Absolutní ticho tu platí beze zbytku. Koukněte, co by vás čekalo: http://ubytovani.bartonicka.cz
    Flaubert
    Tak u nás to zatím platí. Díval jsem se na Jerryho odkaz - bude to asi zábava od prvního okamžiku, jelikož poznámka na stránkách Bartoničky o nepoužívání navigace ťala do živého.

No, nějak dorazíme, ať už "s" nebo "bez" rad hlasu "paní Zdeny". Jo, taky musíme před cestou vytáhnout mrně z příměstského tábora, tudíž přijedeme spíš k večeru. Přeci jenom prázdniny patří dětem a poníci těžce konkurují pisálkům - ale jinak se taky těší.

Možná bych ještě poprosil o nějaká organizační upřesnění, jako je: v kolik optimálně dorazit a naopak zase vyklidit ubytování, je-li třeba něco přivézt, poslat zálohu, atd.

Příště už to budu všechno určitě umět...

:O)
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Zdravím všechny :)

Koukala jsem na směny v práci a bohužel má hodně kolegyň dovolenou a budu mít denní.

Budu na vás ale na recepci moc myslet ;) Užijte si to a hodně foťte pro nás, co tam nebudeme :)

Ahoj všichni, už se těším zase do Krkonoš na pisálkovskou pohodu. ;) 

Jíťo, škoda, že nepřijedeš. A fotky určitě budou. Jerry i Mike jsou náruživí fotografové. :))

Willi: O organizačních pokynech toho moc nevím, ale řeknu, co si pamatuju z minula. Myslím, že je v pohodě, když dojedeš nejdřív dopoledne. Mám ale za to, že loni jsme tam byli spíš odpoledne kolem jedné, druhé (nebo se pletu?). Všechny výdaje (za chatu i za společné jídlo) se potom platí na místě hlavnímu organizátorovi (loni to byl Mike a letos Jerry?). Jinak kluci vždycky vezmou auto a zajedou do supermarketu, co je ve Vysokém nad Jizerou, a tam pokoupí něco na společné grilování a obživu hladových spisovatelů. :) A k pití: Loni brali Jerryovi plné auto různých alko i nealko nápojů (pivo, cola...) a kdo chtěl, vzal si a na konci pobytu jim to zaplatil. 

A to je asi vše, co si pamatuju z organizačních věcí. :)
    Mám tu pro vás ještě update od Jerryho (Jerryovci jsou v Řecku a odtud se na fórum nejde přihlásit, takže mi psali mail):

Organizátorem zůstává Mike, Jerry pouze obstarával rezervaci. ;)

A z Bartoničky bychom měli v neděli odjet do dvou hodin odpoledne. 

Toť vše. ;)
    Díky za informace a zdravím do Řecka Jerryho s rodinou. Teď čekám, až se mi také ti moji vrátí z dovolené, a v jakém budou stavu. Zatím tam jsou nějaké vyražené nebo potlučené zuby a pár dalších vzrušujících událostí... Ale do konce srpna budeme určitě jako rybičky. Jen ten příjezd bude muset být až k večeru, jednak kvůli práci a za druhé, je tam ten dětský tábor zakončený soutěží na koníčkách, a o to nemůžeme naše mrně připravit.

Zatím prima prázdniny všem,

V.
    Uf, nastala chyba v Matrixu. ;)

V pátek nás na Bartoničce čekají odpoledne po druhé hodině a v neděli se odjíždí kolem poledne. 

Konec opravy. :)

willi: Dojeď klidně večer, hlavně když dorazíš. ;)

Poslušně hlásím, pane obrlajtnant, že jsem opět zde.

Z Řecka jsme se vrátili dnes nad ránem, podivné je to, že oba nastydlí...laugh Přitom voda 29°, vzduch pětatřicet. Naštěstí žádná dramata, vyražené zuby v mém věku by byla hrůza...

Zkoušel jsem se připojit na fórum, ale tablet to odmítal. Takže jsem využil Markétku jako prostředníka.

Všechno by mělo být asi stejné, jako loni, letos bude chybět Jíťa a a Vojta, přibude Willi. Jinak, určitě zase Mike plánuje sobotní oběd v restauraci Na růžku podle ověřené teorie, že pokud se nějaká krčma takto jmenuje, prostě tam nemůžou vařit špatně. 

Willi, zahoď navigaci a pořiď si poctivou papírovou mapu...

Mike, jsi živ? :-) Měli bychom se už dohodnout na detailech a na stravování.
    Flaubert
    Koukaje na předpověď počasí, konstatují, že tohle by mělo vyjít. Pátek  slunečno 28°, sobota slunečno 30°. V podhůří Krkonoš by to mohlo být parádní a tak akorát inspirativní, protože tam asi takové vedro nebude.

Nicméně jsme narazili na jiný problém, zatím netřeba ventilovat o co jde, do pondělí by mělo být jasno, doufám, Mike, že?

Jinak, přátelé, stále jste ochotní přijet a popovídat, něco sepsat a nabrat inspiraci?
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.