Květnový sraz v Praze

MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
upraveno 12. únor 2015 v Srazy, soutěže a setkání
  Přátelé, už se nám to zase blíží. S předstihem tedy vyhlašuji diskuzi o dalším jarním setkání v Praze (či jiném městě, pokud někdo přijde s alternativou)

Co je nejdůležitější, je termín. Už teď vím, že první dva víkendy v květnu nemohu. Loni se sraz odehrával v sobotu 31.5, letos poslední sobota vychází na 30.5. Co vy na toto datum?
«1

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Sice samozřejmě nevím, co bude do konce května, ale zatím se mi to líbí, beru Prahu a poslední květnovou sobotu.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Ještě od Reného padl návrh na další víkend, tedy 6.6.

Navíc, letošní sraz plánuji jako ten první, tedy sraz až odpoledne :)
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    Konec května vypadá dobře, červen už je horší, akcí spousta...letošní rok mám celkově už do konce prázdnin nabitý, minimálně polovinu volných víkendů je zabraná nějakou akcí laugh
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

• MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Byla bych pro jakýkoli termín v květnu. V červnu mám státnice a ještě úplně nevím kdy, takže bych to nerada propásla (myslím sraz, ne státnice). ;)
    Já se připojuji k tomu původnímu termínu, tedy poslední květnová sobota, momentálně nevím, že bych něco měl a začátek června už bude pravděpodobně trochu hektičtější.

Flaubert
  • williwilli Komentářů: 473
    No, já bych se na vás všechny taky rád přijel podívat, ačkoliv u mě je to vždy tak trochu loterie. Nikdy neodhadnu tak dlouho předem, co mi do toho vlétne. Ale za sebe bych to viděl nadějněji v květnu. Praha mi samozřejmě vyhovuje, ale můžu dorazit i jinam... když tou dobou nebudu ještě někde úplně jinde...
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 210
    Opět pragocentrismus, no lidi.

Co takhle Jihlava? Nebo Havlíčkův Brod? Střed republiky. Skoro smile

Proč pořád Praha?

No, ale už je to nazvané Květnový sraz v Praze, takže v Praze. A v květnu.

Uvidíme, uvidíme, ale moc to nevidíme.
    The world needs more cowboys.
    No já osobně bych taky preferovala třeba tu Jihlavu, protože to mám jen 45 minut autobusem nebo vlakem. Ale je to jako boj s větrnými mlýni, protože prostě Praha. laugh Ale přijela bych, i kdyby to bylo na Měsíci. laugh
    Když Jihlava, tak to už je pro mne poněkud z ruky a šílená cesta ze severu. V tom případě bohužel... A kromě toho se mi v Jihlavě nelíbí ten hnusný obchoďák na historickém náměstí... laugh

Koukal jsem na jízdní řády, je to pro mne jízda tak na pět, šest hodin, takže v jedenáct do Jihlavy přijedu a v půl třetí musím zase odjet, to celé za 400.- jedna jízda. frownfrown
    Flaubert
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 210
    A jak si myslíš, chlapče, že jsem na tom já z Blanska?????

The world needs more cowboys.
    Jé, chlapče už mi neřekli asi čtyřicet let... smile

Já vím, je to složité, nejlépe by snad bylo, kdyby existoval znovu jakýsi Domov spisovatelů, který byl kdysi na Dobříši. Tam by jsme se mohli scházet...

Nicméně, myslím, že do Prahy se dá dostat odevšad docela dobře, já bych musel několikrát přestupovat. Ale Blansko-Brno-Praha něco jede, ne? 
    Flaubert
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Rád bych vás zase všechny viděl.

Jinak doufám, že se máte všichni dobře a že vám inspirace proudí celým tělem (hlavně skrze prsty)! ;)
    Boss
    Děcka a co byste řekl na to, že bychom ten sraz udělali zase Pod Zvonečkem, jako prvně. Hezky si pod kaštanem vychutnávat sluníčko a pivo :)
    Já bych byl pro, bylo to tam fajn, docela po ruce a skvěle se tam sedělo. Jen si budu muset zopakovat trasu příjezdu a odjezdu. smile

Flaubert
    To zní fajn, já jsem pro. Jen prosím objednej i to sluníčko. smile
      Jerry, sraz uděláme zase na metru Ládví, tam se dobře dojíždí z obou stran Prahy :)

Markétka: sluníčko bylo objednáno, pro jistotu u všech dostupných dodavatelů: Bůh, Aláh, Jehova, Lugh, Ra a jiní :)
    Jasný, Ládví. Ještě vymysli nějakou hodinu setkání. 

S Alláhem se radši moc nekamarádi... smile Ty ostatní beru. Takže 30. květen, Praha, metro Ládví.
    Flaubert
    Jerry: on aláh není tak špatnej bůh, když si o něm něco málo načteš (já to měl kdysi jako povinnou četbu). 

Jinak bych to viděl tak na druhou či třetí hodinu, ideálně když sem přijíždějící dají nějaké možnosti, kdy se tam můžou dopravit a vybereme tu nejvhodnější :) Ta třetí je podle mě ideální, spousta času na sluníčko a pokec :)
    nebo vJá vím, jednu dobu jsem se o islám docela zajímal. Ale každá víra, když se přehání je špatná.

Co se května v Praze týká. Samozřejmě tvoje-co se nesmí říkat- bude vítána i na srazu, třeba ji zlomíme a bude v tom našem šíleném spolku...

Co se mne a příjezdu do Prahy týká, hodina je mi celkem fuk, do stověžaté matičky mi to jezdí  dost často. Spíš bych se přimlouval za dřívější čas začátku Pod zvonečkem, klidně v Ládví u metra v jednu nebo ve dvě. Já přijedu na Čerňák pět minut po celé, tak mám třičtvrtě hodiny na to, dostat se do Ládví. Jen bych to potřeboval vědět trochu dřív, kvůli místence. Můžu se vracet domů v sedm nebo v půl osmé večer, záleží na tom, od kdy to vypukne. Jinak se samozřejmě těším na partu z Bartoničky i ty ostatní! 
    Flaubert
    Tak nakonec se můžeme sejít dřív a držet místo těm, co se budou trousit v průběhu :) A aby si někde zbytečně nečekal :)
    Rád bych se na vás taky přišel podívat. Tiše doufám, že mi do toho nic nevlítne...
    Willi to by bylo moc príma, kdyby ti to konečně vyšlo :D
    Jestli on je vůbec skutečný a není to jen nějaká virtuální počítačová osoba... laugh

Flaubert
    Někdy si tak říkám, že taková životní forma, jako já, ani reálná být nemůže. V zájmu objektivity jsem se tu teď poštípal a - ano! Zřejmě virtuální nebudu. Ačkoliv, kdo ví, kam až došla virtuální realita....

laugh
    Dobrá, ale uvěříme, až si tě ohmatáme na srazu... laugh
    Flaubert
    Nevyplaš nám ho, Jerry! laugh
    Tak přátelé, bojím se že 30. nemohu. Vyskytly se nějaké potíže se společným rozvrhem. Co kdybychom sraz posunuli o víkend dřív, tzn. 23.5?
    Ajvajvaj, špatná zpráva...frownfrown 23.5. máme velký rodinný sraz a oslavu osmdesátin. Ne tedy mých...

Už jsem v plánech počítal s tím třicátým...
    Flaubert
    Ajaj. Tak to vypadá bledě. ASi to bude letos bez mé účasti :(
    Tak to nesmíme dopustit! Bez tebe by to nebylo ono, takový vůdčí duch... Napadla mne ještě jedna varianta, co ten sraz udělat v neděli? Jen by to muselo být domluvené dřív, autobusy v neděli večer jsou  narvané. V tom případě by to šlo  jakoukoli neděli, 24. i 31. května.

Vyjádřete se, dobří lidé, chtěli byste sraz bez Mika? Já tedy ne.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.