Workshop 4: Stupidní povídka - diskuze

MarketaRMarketaR Komentářů: 699
upraveno 7. leden 2015 v Srazy, soutěže a setkání
Je tu další workshop, povídat si o něm můžete tady. ;)

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Inu, poslední dobou mne napadají samé stupidní nápady na povídku. Možná, že ten nejvýživnější námět opravdu zpracuji, jestli nějaká múza zapracuje.

Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Tak to máš, Jerry, výhodu, ale asi jen v rámci workshopu. laugh Já mám obavy, že tohle téma mě vůbec nesedí, ale uvidím. ;)
  • williwilli Komentářů: 473
    Jak vlastně to téma vzniklo? Aktuálně píšu asi tři stupidnosti, ty jsou ovšem pracovní povahy. Chtěl bych si to prubnout, ale nějak se nedokážu zaháčkovat. K tomu musela být na Bartoničce nějaká historka. Nemůžete to někdo trochu rozvést?
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      On to nějak nadhodil Jerry, jak těžké by mohlo být, napsat úmyslně stupidní povídku a že to nebude zase tak lehké, jak se může zdát. Ale už je to dlouho a paměť mi moc neslouží :D
    Myslím, že má Mike pravdu, tenkrát to nějak na Bartoničce vyplynulo z debaty s Markétkou, když mi skládala poklonu tím, že ode mne ještě nečetla stupidní povídku. A já se toho chytil s tím, že to zase není taková legrace.

Ale jako nápad na workshop to není vůbec špatné,myslím, že tohle i Boss ocení... smile Musím se přiznat, že nápad na něco stupidního už mám a docela i chuť to zrealizovat. Múzy, držte se u mne! smile
    Flaubert
    Dík za doplnění. Ono to opravdu není jednoduché téma. Tedy napsat něco blbého, co nikdo nečte, to jo. Ale něco blbého, co zaujme...

Zatím všechno, co mě napadlo, bylo tak stupidní, že nemá cenu s tím ztrácet čas.
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Tak jak jste na tom? smile Já mám momentálně menší krizi, kdy mi všechno, co napíšu, připadá hrozně stupidní. Bohužel ale nechtěně. laugh
    No, mně už jakási blbůstka napadla. Ještě vymyslet formu, jak to zpracovat. Je to cosi ze života, ale jelikož mi múzy daly sbohem, tak zatím na papíře ani ťuk...
    Vskutku, i mne už jedna taková šílenost napadla, ale já jsem ji i stvořil a odeslal. Fakt to není jen tak, psát něco vědomě blbého. Ale dá se u toho i docela vyřádit.

Willi, držím palce.

Flaubert
    Díky za podporu. Budu jí potřebovat. Něco jsem napsal, ale vůbec si nejsem jistý tím, že takovou pitomost pošlu... Nechápu, proč by to měl někdo číst.

Sakryš, tohle téma mě dostalo. Uvidím, jestli dostanu do 28. 01. odvahu.

A jinak samozřejmě gratuluju ke kulatém pisálkovskému jubileu - tisíc příspěvků. Koukal jsem na tu číslovku 999 a říkal si, kdy to prolomíš. Zvlášť při tom týdenním tichu, co tu nastalo.

smile
    No právě, já jsem myslel, že tisící příspěvek by měl být nějaký slavnostnější, tak jsem chvíli absentoval. Ale v podstatě ta číslovka udává míru ukecanosti...laughlaugh

Já jsem fakt jednu stupidní povídku sepsal a odeslal, dokonce jsem ji tak i nazval. Ale opravdu, je to ďábelský nápad, vědomě stvořit hloupost, aby byla čitelná, dala se dočíst a aby se autor neblamoval... Ale, držím palce, jsem zvědav, kdo z ostatních se zúčastní a jak to pojme.

Já mám teď spoustu plánů, nějak to nestíhám, tvůrčí dovolená na Maledivách nevyšla, tak jak se má člověk snažit tvořit v tomhle prostředí...
    Flaubert
    ...dnes ráno odesláno. Ufff.....

...koukám, že z toho už i veršuju.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.