Trocha volného depresivního verše...

LucieLucie Komentářů: 408
upraveno 11. březen 2014 v Poezie
Poetický nápad po asi dvaceti letech - možná budu ráda, když mi napíšete, ať v tom už raději nepokračuju, ale já si dnes prostě nemohla pomoci...embarassed

Volně kolem mě protékají

nechají mě chladnou

neohřejí.

Pak zase skotačí a doráží

pletou se pod nohy

brání mi jít dál.

Vždy s jedním dechem

pokaždé jinak naladěni

já a vteřiny mého života.

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Copak, Luci, depka? Víš, že ono to vlastně ani není špatný? Krátký, výstižný...hele, je vůbec něco, co ty neumíš? smile 
  • lulalula Komentářů: 99
    Hele, všestranný písálek… Mým veršům už díkybohu odzvonilo, ale ty určitě pokračuj, ať si užijeme taky trochu té poezie….wink
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Souhlasím s Mikem,  jsi šikovné děvče a tady potřebujeme taky trochu křehké poezie, aby se to tu nezaplnilo střelbou a drsnými muži z neznáma.

Verše opravdu depresivní, ale příjemné a krásné. Určitě v tom pokračuj. Fandím lidem, kteří to takhle umějí, taková lehce nahozená slova... 

Mike, myslím, že Lucka umí všechno. Jen si nejsem jistý, jestli umí řídit Airbus A 320...
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    I trocha poezie najde se v každém z nás. laugh Pěkné, hluboké, žádné kudrlinky. wink

Já už báseň nenapsala roky a něco vám povím: Je to jen dobře, buďte rádi, že jste toho byli uchráněni. Nicméně od Vás ostatních si vždycky nějakou tu poezii ráda přečtu. wink
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.