Sraz 31.5.2014 Praha

MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
upraveno 2. březen 2014 v Srazy, soutěže a setkání
  Blíží se nám výročí našeho prvního srazu a na to jde zareagovat jen jediným způsobem - uspořádat další sraz. Tentokráte s návrhem přišel sám René a má pro nás překvapení smile Takže sraz se uskuteční 31. května v Praze a detaily probereme v tomhle vlákně. Prosím, aby se zde řešili pouze to, co se týká srazu, volná diskuze už tradičně probíhá v Plkárně smile

Takže definitivně potvrzuju, že sraz se bude konat 31.5. v restauraci Palouček. Máme zarezarvováno místo pro 12 lidí, takže bude dosti místa pro nás pro všechny. Sraz začne v 15:00.

Žateckých 1091/16
140 00 Praha 4

Více zde: http://www.restpaloucek.cz/

«134

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Jasná věc, pokud se dožiju, nebo se nestane nic jinak neobvyklého, jsem u toho!

Jen místo a čas určíme diskusí.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Počítejte se mnou. wink Doufám, že se sejdeme v hojném počtu jako minule a že přijdou i ti, co minule nepřišli. :)
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Taky se zúčastním, těším se na vás smile
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Značím si termín. Snad  mi to výjde.
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Tak to je super, účastnící přibývají. Mirku, doufám, že ti to vyjde. A taky doufám, že se dostaví Salma s Luckou, ty taky nesměj chybět smile
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Poznamenáno.. :) Ráda bych.. Jirkovi jsem psala. Doufám, že mi to vyjde.. jen mám hned v neděli taneční vystoupení.. ale.. snad budou zase všechny zkoušky v neděli, jak už to bývá.. :)
    Neboj Ash, pokud to bude probíhat v podobném stylu jako první sraz, nemusíš se bát nedělní opičky smile 
    Byli jsme naprosto mírní a spořádaní, to je pravda. Až mě to samotnou překvapilo. A ještě nebylo ani deset a už jsme byli doma v postýlce. laugh

Jinak doufám, že nás dorazí co nejvíc. wink
      Na druhou stranu doufám, že se večer krapet protáhne, abysme si vynahradili první sraz, kde většina z nás musela brzo domů (či do práce frown )
    Taky doufám, vidíme se přece jednou či dvakrát do roka. A nevím, jak vám, ale mě už scházíte. Konečně někdo, kdo se na mě nedívá jak na blázna, když řeknu, že píšu. laugh 
    Ámen sestro laugh
    Teď eště počkat jak se k tomu vyjádří René a můžeme začít domlouvat podrobnosti.
    Večer se může klidně trochu protáhnout, budu muset vysondovat odjezdy autobusů z Prahy a koupit si příslušnou místenku. Může to být fajn den, přece jen se už známe líp, než loni pod Zvonečkem.

Hele, Mike, je to fajn, když o nás nějaké děvče napíše, že jí scházíme, že?laugh
    Flaubert
    To máte hnedka lepší den, že? laugh
    jerry: *mávne rukou* ááále, normálka laugh laugh laugh Ne, to víš, že je to hezkej pocit, moje ego už potřebovalo trošku podrbat za ušima smile
    To je hezký, že vám mužským stačí tak málo. laugh
    Od určitého věku stačí míň a míň...surprised
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Tak to je skvělé, už jsem se bála, že by to mohl být týden před tím, kdy máme každoroční turistickou akci smile

Také se na vás chlapci a děvčata těším!

Týden před tím se to původně plánovalo, ale asi zasáhla ruka osudu. Bez tebe by to totiž nebylo ono smile Když už sme u toho, kde se pořád flákáš, ženská?
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Já vlastně ani nevím, valí se toho kolem mně tolik... asi nějaké období smile. Ale je skvělé aspoň pozorovat, jak to tu krásně za ten rok ožilolaughlaughlaugh.

Tak jsem ráda, že zasáhla prozřetelnost, protože přijít o setkání s vámi, by mně opravdu mrzelokiss
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    to mám radost, že máte radost. ;)

moc rád vás zase uvidím a nabízím vám tři varianty plánovaného srazu:

1. klasické posezení u alka i nealka (jako minule)

2. připravím pro vás jednodenní kurz tvůrčího psaní + večerní posezení

3. jenom kurz

vyberte si, já se zase brzy ozvu… ;)
    Boss
      No, já bych byl určo pro variantu číslo dvě, ovšem musí se brát ohled na dojíždějící (někteří z hodně daleka), aby měli dost z obojího smile Naštěstí, ještě pořád máme skoro tři měsíce na domluvu smile
    Tři možnosti na výběr, to je víc, než jsem čekal! Ale má pravdu Mike, že může být problém s návratem pro nás venkovany. Takže bych bral takovou variantu jedna, trochu střihnutou variantami dvě a tři.laugh

Takže celodenní sraz, spojený s lehkým kursem tvůrčího psaní a posezením u alka i nealka s tím, že konec by byl volený tak rozumně, abychom i my ostatní chytili nějaký pohodový spoj domů. Pro mne by to znamenalo odjet z Černého Mostu nejpozději v devět. Ale jestliže si dáme sraz v Praze třeba v deset dopoledne, stihneme toho hodně.
    Flaubert
    Varianta číslo dvě zni hodně lákavě (možná proto, že se pořád "chystám" k Renému na kurz a pořád to zůstává jen u toho "chystání"). laugh A proč si společně nezatvořit. wink

Jinak v Praze nejspíš přespím, takže se přizpůsobím ostatním. smile
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Byl bych pro dvojku, spoje mi jezdí vcelku dobře, takže bych neměl mít problém přijet i odjet kdykoli smile
    Čili, kdybysme si dali sraz v deset, máme více méně celý den. Já sem limitovanej pouze posledním vlakem do Kralup, což je asi 0:20, takže to nastavíme hlavně podle dojíždějících.
    Jasně, v deset je to rozumný začátek, ještě záleží na tom, kde se sejdem, aby to místo bylo nějak dostupné.

Nojo, Kralupy jsou pražské předměstí, tam to jezdí pořád, ale na sever to je složitější. Ale myslím, že odjezd v devět je tak akorát. A co bychom nestihli, prodiskutujeme v srpnu.laugh
    Flaubert
    Toto uteklo, co? už máme půlku čekání za sebou laugh Přivedeš i paní Jerryovou?
    Jestli můžu... laughLoni to bylo na Bartoničce fajn. Už si to na poslední srpnový víkend plánujeme.

Že bychom zase zajeli na nákup do Rokytnice a já dvakrát špatně odbočil na té křižovatce, jako loni...
    Flaubert
     No, to že Vlaďka pojede na Bartoničku, s tím více méně počítám laugh Ale jestli přijede i v květnu do prahy jsem myslel smile 

Třeba si letos vzpomenu a zavčas tě upozorním...pokud si zase nebudu říkat: "Jé, tu restauraci jsem už někde viděl, ale kde to bylo?" laugh laugh 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.