Nové studie a nové příběhy

evikd60evikd60 Komentářů: 1
upraveno 12. říjen 2011 v Povídky
Ahoj všichni, co se taky pokoušíte ze sebe něco vydolovat.

chtěla bych jen vědět, jaký dojem by na vás udělal tento úryvek...

A: Můžou se někdy vyplnit naše sny? Víš jak to myslím, když vyrůstáš na těch pohádkách o princeznách čekajících na prince na bílých koních…?
B: Víš, jak…jaký si to uděláš, takový to máš. Já nečekám. Já prohledávám potencionální prostory, kde by se vhodní uchazeči mohli vyskytovat. Což není jednoduchý. Chodím jen do práce, většinu času zůstávám v práci dýl než je moje pracovní doba a dodělávám resty za lidi, co nejsou schopní plnit podmínky svých pracovních smluv.
A: Aha a kdy máš teda čas na prohledávání těch prostor?
B: Prohledávám asi nejvíc pracovní prostory. Myslíš, že dělám chybu, když se snažím sblížit se svými kolegy?..s některými více než s jinými..?
A: A kolikrát ti to už vyšlo?
B: Ani jednou…
A: no možná proto se ne nadarmo říkává..“co je v domě, není pro mě“
B: nějaká chytrá dneska zase, ne?
(smích)

Komentáře

• Úsměvně pojato a já nemám snad nic proti.
  • Tak tenhle rozhovor má odpich. Příjemně se čte. Představuju si ho ale spíš v televizi než v knížce. Úplně ty dámy vidím.
  • MonikaMonika Komentářů: 7
    Já si nemůžu pomoct, ale v roli jedné z těch žen vidím autorku:) Jinak mi to celkem připomíná například nějaký reklamní spot. Celou dobu jsem čekala, kdy vytáhnou miňonky.
  • :D Tak to já miňonky nečekala, ale taky mi to přišlo jak ze seriálového scénáře :) Zajímalo by mě, jak to pokračuje dál... Jestli se to celé bude nést v takovémhle duchu, neváhala bych si to přečíst :) Má to být jen "rozhovorový" úvod, nebo jde opravdu o scénář?

"Chtěla bych jen vědět, jaký dojem by na vás udělal tento úryvek…"
    Ten nejlepší :)
  • Mně se to líbí. Osobně nejvíce z toho, co jsem tu četla. Styl psaní je jednoduchý, a proto blízký čtenáři všech věkových kategorií. Navíc to působí, že to je psané zlehka, a podle tohoto úvodu by ženy četly dál. Však je to takové...ze života :)

Tahle témata nikdy nepřestanou býti zajímavá :)))
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.