Kde mám publikovat nejdřív?

tasselhoftasselhof Komentářů: 9
upraveno 27. září 2013 v Obecná diskuze
Prosím pomozte mi s rozhodováním: Vlastním stránky www.tasselhof.com a pomalu se chystám tam trošku zase rozjet svoje literární výtvory. A k inspiraci zase chci využít zdejší fórum, povídkáře, a tak podobně.

Dotaz je: Kde mám pak vzniklé dílo publikovat? S tím, že v obou případech bych chtěl názor zdejších kritiků. Možnosti zatím vidím takovéto:

1) Publikovat nejdřív zde a pak (po nějakých kritikách a úpravách) publikovat na tasselhof.com

2) Publikovat na tasselhof.com a zde si poslechnout jenom kritiku

Já se spíš kloním k publikaci na vlastních stránkách, protože tam mám větší kontrolu nad formátováním, případným vkládáním obrázků apod.

Díky za názory

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Cé je správně. Zkus obojí. Publikovat zde i tam. Věřím, že stránky mají své návštěvníky, fórum má zase své, dostane se ti kritiky z obou stran. Nicméně, pokud bys raději odpověď na své navržené otázky, pak jako patriot a administrátor fóra navrhuji 1). laugh Už jen proto, že já osobně hrozně nerad odbíhám na jiné stránky, když chci komentovat něčí příspěvek či povídku.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,660
    To je těžké rozhodování. Pokud budeš publikovat zde, dostane se ti spíš povzbuzení, přátelské rady a lehké kritiky od lidí z komunity, v podstatě literárních nadšenců. A pokud budeš publikovat na svých stránkách, myslím, že tam se objeví spíš kritika ostřejší od lidí cizích a třeba i literárně schopnějších. Ber to tak, že my tady jsme spíš parta lidí se společným koníčkem, co si díky němu tak trochu padli do oka.

Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Tak jsem to chtěl říct, bohužel, myšlenka opět uvízla někde mezi židlí a klávesnicí. Nicméně, abych to uvedl na pravou míru, slovem kritika jsem opravdu myslel Tu kritiku, nestrannou a věcnou. Bohužel je to slovo dneska vnímané dosti negativně (proč asi?). To my tady tvoje dílo s chutí přečteme a rozebereme. Pochválíme tam, kde si chválu zaslouží, nebo naopak napomeneme, když bude třeba. Poradíme kde najdeme nedostatky a naopak se rádi přiučíme něčemu novému. A když už nic jiného, tak moc rádi mezi sebou uvítáme dalšího psavce (hlavně chlapa, páč je tu strašně přebabováno laugh )

P.S. S dovolením jsem tvoje téma přesunul do příslušné sekce. Brainstorming slouží jako místo pro rozvíjení nápadu, tohle je klasické téma do obecné diskuze (navíc, brainstorm sekci vidí jen registrovaní a tohle téma může sloužit i jako rada nováčkům)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.