ztráta paměti

kacenacekacenace Komentářů: 24
upraveno 14. září 2013 v Obecná diskuze
Ahoj, nevíte někdo, jestli se ještě dá nějak najít text, který se mi prostě vypařil z PC? Nějakou dobu jsem nepsala a teď, když chci pokračovat, chybí mi celá kapitola. A to i přes to, že se mi všechno ukládá automaticky... Nejhorší je, že už si nepamatuju, co jsem tam psala, ale bylo toho dost. cry

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Ahoj, napis mi, jaky textovy editor pouzivas. Vetsina z lvalitnich editoru ma totiz slozku zaloh, jina moznost je zkusit obnovit soubor na disku pomoci nejakeho softwaru, ale to je zdlouhave a od odborniku taky drahe. Pokusim se ti pomoct, ale budu potrebovat maximum informaci. Typ editoru, kdy si naposledy soubor upravovala, presouvala si ho, nespadl ti v prubehu psani system? Obcas se to stane, ale neni bezne ze se ztrati jen cast textu, to by ukazovalo na poskozeny soubor.
    Ahoj, napis mi, jaky textovy editor pouzivas. Vetsina z lvalitnich editoru ma totiz slozku zaloh, jina moznost je zkusit obnovit soubor na disku pomoci nejakeho softwaru, ale to je zdlouhave a od odborniku taky drahe. Pokusim se ti pomoct, ale budu potrebovat maximum informaci. Typ editoru, kdy si naposledy soubor upravovala, presouvala si ho, nespadl ti v prubehu psani system? Obcas se to stane, ale neni bezne ze se ztrati jen cast textu, to by ukazovalo na poskozeny soubor.
  • kacenacekacenace Komentářů: 24
    Používám Office Word 2007. Poslední změnu mám zaznamenanou 16.8.2013, ale vím tutově, že jsem psala ještě 27.8.
    Automatické ukládání mám po dvou minutách, ale stejně všechno vždycky uložím, než dám režim spánku. Navíc mám Word otevřený neustále (nevypínám totiž PC). Jenom dneska jsem musela restartovat a najednou je celá kapitola v tahu. V "umístění souboru automatického obnovení" nic nemám.
    Zkus vyhledat na disku všechy soubory s příponou .wbk a .asd  Jestli je složka pro automatické obnovení prázdná, tím myslím úplně prázdná, je to docela průser, to ti nebudu nalhávat. V tom případě bude potřeba ty soubory obnovit a tam se šance docela snižují. Navíc to na dálku nedokážu (to je jako se učit operovat), takže by to chtělo někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Tím se nechci nějak dotknout tvých zkušeností s ovládáním PC, ale obnova souborů je poměrně náročný proces.
    Tak jsem vyhledala všechno možný, ale nic co by připomínalo moji kapitolu. Mám tam jeden soubor s příponou .asd, ale když ho chci otevřít, ukáže se toto:image
    V profilu mám email, přepošli mi tam ten soubor, já s tím zkusím něco udělat.
    já teda nevim, ale vidim tam jenom skype, webovky a youtube ...
    Můj mail je gside@g3design.cz  asi jsem vypnul zobrazování meilu smile
    odesláno :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.