Plkám, plkáš, plkáme.

1679111258

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,733
    Doufám, že pořád hovoříš o pajcru, neboli sochoru...wink

JInak, dostal jsem chuť, zase něco napsat, už mi nějak skřítkové, čerti a andělé trochu chybí, to je pořád letadlová loď a ponorky a nic českého... laugh
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Samozřejmě, že mluvím o pajcru. laugh I když...ehm...teď když to po sobě čtu....embarassedembarassed
  • LucieLucie Komentářů: 417
    Milí pisálci, krásné a pohodové vánoce vám všem!

A safra, Lucka mne předeběhla!laugh

Takže i já Vám všem přeji, aby Vaše Vánoce byla opravdu šťastné a veselé a rok 2014 byl plný lásky, pohody spokojenosti a neustálé inspirace k dalším skvělým dílkům.

Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Také se přidávám ke gratulacím. Takže - Ježíšku, všechno nejlepší k tvým narozeninám!

A vám ostatním - spousty pohody pro nadcházející rok, plno popsaných stránek a každému dvě, ne, minimálně tři smlouvy s vydavatelstvími laugh
    Takže v poslední den roku přeji Vám všem, kdo se tu jen zastaví a podívá, i těm skalním příznivcům a kamarádům spisovatelům hodně síly, zdraví a inspirace do nového roku. A aby jsme se ještě dlouho setkávali nejen tady na stránkách fóra, ale i jaksi ve fyzické podobě.

Aby ten rok 2014 byl prostě pro každého z Vás tím dobrým, ba nejlepším. J.smile
    Flaubert
      Tak konečně po dovolené, a to jak té pracovní, tak té administrátorské. Nevím jak vy, ale já strávil celkem příjemný silvestr ve společnosti jedné patnáctileté zrzky a při té příležitosti jsem konečně pokročil s rozepsanou knihou. A co vy? Byl taky silvestr plodný? laugh
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 722
    Zpátky do normálního života. laugh Já strávila docela divoký mexický Silvestr, z kterého se vzpamatovávám ještě teď. Musím se ale šprtat na zkoušky, takže v rámci prokrastinace mě pořád něco inspiruje a začínám pracovat na svém "osudovém" příběhu, který mi leží v hlavě už roky. wink

A co píšeš, Miku? Bratrstvo? wink Kdy si z toho budeme moct něco přečíst? wink
    Taky bych si zajel do Mexika na Silvestr...laugh

Nicméně já už byl v pracovním procesu druhého ledna. A ten Osudový příběh asi čeká na každého, takže u tebe to bude bomba na literárním nebi, že?

MIke se nám nějak ztratil, doufám, že tentokrát nehlídá palestinskou ambasádu...wink
    Flaubert
    Kéž by v Mexiku, byla jsem na druhé straně ulice u nás v Třebíčkově. laugh

Kdyby to byla bomba na literárním nebi, byla bych šťastná jako blecha. laugh Ale možná právě proto, že je to osudový příběh, nějak se bojím s tím vyjít na světlo. Pro mě osudový je, ale co když ho budou ostatní považovat za blábol? wink

Mike je prostě osoba naprosto tajemná. laugh
    Aha, takže jsem záviděl zbytečně...laugh Už jsem si říkal - Všichni už jsou v Mexiku... Ale být na druhé straně ulice, je zase výhoda, nemáš to tak daleko domů, když se po Silvestru vracíš třetího ledna zpátky...

A co se bomby týká, spousta spisovatelů si myslela, že jejich dílo nic moc, a jaký bestseller se z něj stal. To chce sebedůvěru a hurá s ním ven! Začnu se poptávat v knihkupectví, jestli už vyšla ta Růžičková...wink

Už tady Mika taky vyhlížím, nějak nás, literáty zanedbává a nechává svůj talent a post apo zahálet! Tqakové monumentální dílo rozejel a nějak se nepokračuje.cool
    Flaubert
      Já věnoval prázdniny přemýšlení, sebelitování a nezřízenému pití...jako pravý autor laugh laugh laugh Ne, vážně, dal jsem si pauzu, nabral nové myšlenky, zahodil třetí verzi bratrstva a začal pracovat na čtvrté a snad už i finální verzi laugh Tentokrát už bez elfů a trpaslíků, protože to bylo fakticky uhozený laugh
    Sláva, přátelé, náš šéfredaktor na nás nezanevřel! wink To byl jen společensky unavený! 

Předešlé verze není dobré fyzicky zahodit, já už několikrát hodně intenzivně hledal vyhozenou verzi něčeho, co se mi postupem času zdálo dobré. Elfové a trpaslíci se hodí jen na určitá místa, ale třeba by ti to ozvláštnili.

Tak sláva, už tu máme velitele, teď se to rozhýbe.
    Flaubert
      Ale jo, trpajzlíci i špičatý ucha tam budou...i trolové a obři i andělé...jen jinak, než je zvykem. Prostě je musím zapasovat do sci-fi světa a tak to bude krapet složitější.

MarketaR: přísahám bohům, že ještě jednou použiješ slovo prokrastinace a já ti jednu vlepím laugh To poslední dobou slyším ze všech stran, každý prokrasticosi. Nazývejme věci pravými jmény....jste líní jak vši laugh Já bych taky mohl pořád říkat, že moje míra gravitačního účinku hmoty je rovna jeden a půl násobku průměru, ale nehodlám si nic nalhávat  laugh laugh laugh
    Miku, přece bys mě nechtěl bít? laugh Nene, prokrastinace je něco jinýho než lenost, ale hádat se s tebou nebudu. laugh Na druhou stranu moc dobře vím, že v něčem jsem líná, takže žádný nalhávání. laugh

Hmm, tak Bratrstvo zní bláznivě a zajímavě zároveň. To bude bestseller! wink
      Prokrastinace, z latinského pro crastinus, je chronické odkládání úkolů na později...promiň, ale to je pro mě definice lenosti laugh laugh Ale doufám, že si pochopila, že šlo o vtip. Samozřejmě, že tě nebudu bít. Už jen proto, že setkat se s tebou je úkol téměř nadlidský laugh

Oprava: Tak jsem si právě potupně otevřel wikipedii a zjistil, že to opravdu nemá s leností co dělat. Tak pardón laugh Holt i Mikypedie se může občas mýlit :D
    Jasně, že chápu, že to byl vtip. A i kdyby ne, já bych se nenechala. laugh 

Hehe, Mikypedie, hezký. laugh Až někdy ani strýček Google nebude vědět, tak vím, na koho se obrátit. laugh
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Prokrastinace vs. lenost? Hmm.. ne, že by to bylo stejné, ale úplně odlišné také ne. Ono je ale stejně jedno, jak se to nazve, efekt to má stejně naprosto totožný.. :)
      Hele, nováček. *zavětří*  Dívka. Chytrá. A ví, kde má svůj ručník. Líbíš se mi. Tak tě tu vřele vítám smile

MarketaR: hehe..strejda google, to mi připomnělo vtip:

Wikipedie říká: "Já vím úplně všechno." 

Google na to: "Já zase najdu úplně všechno."

Internet: "Beze mně byste byli v háji."

A v tom se ozve elektřina: "Hele, brzděte, jo?"
    No, nevím, jestli chytrá *pokrčí rameny* ale dívka jsem, to jo.. (teda, snad..) laugh A děkuji za přivítání.. a já vás, všcehny zde (u)kované, zdravím!

Poust skriptum: Tenhle vtip znám.. 100% čistá klasika! laugh
     Mě většinou o mém mužství přesvědčí pohled do zrcadla. Vždycky si řeknu: "Ne, bůh by nebyl k dívce tak krutý." laugh

Jinak nemáš zač laugh

Ale teď už naprosto s vážným obličejem a bez bezelstného potutelného úsměvu říkám, že to tu chce dalšího chlapa, protože je vás tu, slečny, opravdu požehnaně laugh
    O to se mohu postarat.. laugh 
    Inu, dalším chlapákům bychom se my dámy nebránily. Sem s nimi! laugh 

Jinak tě tu taky vítám, jsem ráda, že jsi taky zavítala na fórum. wink
    A víš, že za to můžeš Ty, Markét? wink Totiž, když jsem si dnes četla Tvou povídku, tak v ní byl v perexu odkaz.. nu, tak jsem klikla.. a kde jsem se to neobjevila! 
    Tak to je super, ráda šířím dobré věci. wink A až bude další workshop, ráda si přečtu i tvou povídku. wink
    Ano, ano.. já doufám, že se mi podaří sednout za klávesnici.. :)
  • TrigatronTrigatron Komentářů: 48
    Dobrý večer, vážené literárně zatížené bytosti. Když Le fille Ash slibovala, že sem nějakého toho muže dotáhne, zmínila se i o tom, že je to tak trochu blázen?
    O tom jsem se nezmiňovala... ne.. ale.. you see? You see? There's a man! *Skáče kolem své osy, pořád pěkně dokola*
    My máme blázny rádi! Vítej. wink 
    Trigatron, jestli si jen "tak trochu blázen", tak tu asi budeš za nejpříčetnějšího smile Vítej na fóru smile
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.