Plkám, plkáš, plkáme.

1535455565759»

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Já bych klidně byla pro čtyři dny. Přece jen první a poslední den je jen poloviční, protože přijíždíme a odjíždíme, takže dva celé dny v Krkonoších zní fajn. :) Jinak zdravím z dovolení v Česko-Saském Švýcarsku.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Fajn, tak už jsme tři... :) Ono by to nebylo povinné, prostě jen pro ty, kdo chtějí delší pobyt a mají na to čas. Přece jen už by se to blížilo spíš tvůrčímu pobytu, než jen víkendovému setkání. My už měli pár dní v Adršpachu a teď jedeme na další návštěvu k Františku Ferdinandovi d´Este na Konopiště
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Ahojky všichni! Koukám, že nás zase všechny pohltila realita (nebo možná tohle podivné léto?). Tedy aspoň mě to od Bartoničky hrozně uteklo a jako vždycky mě ani tvůrčí inspirace z Krkonoš dlouho nevydržela. ;)
    Jerry, četla jsem tvůj report z Bartoničky. Je fajn, že sis na to udělal čas a nebojkotoval to jako já loni. :D
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Inu, u mne je to trochu jinak, jako každé léto mne pohltila choroba... Před lety arytmie, loni zánět jater, tentokrát pět dní v nemocnici a v těle o hadičku víc.Pohnul se kámen v ledvině a začalo to dělat neplechu.
    Ale je fakt, že i nemocniční prostředí je velice inspirativní... ;)
    Jinak, ten report si ode mne René přímo vyžádal, prostě nám nějak fandí. Ještě mi slíbil, že se svým odborným okem koukne na naše bartoničkovská díla a zhodnotí je.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.