Plkám, plkáš, plkáme.

1131416181959

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Hehe, Sabjor, soráč kamaráde, já si toho všiml až na popud markétky :D Já tady do inboxu moc nekoukám :D Hele, nápad je to dobrej, ale musím to probrat s Reném, ok? Je to jeho web a jeho fórum, neodvažuju se tu pořádat soutěže o ceny bez jeho souhlasu. Ale věřím, že s tím souhlasit bude.

A bude prima, když se ukážeš na srazu.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,756
    25.4. v Liberci festival dětské knihy? Dobrá, třeba se tam fakt uvidíme.wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Sabjor: 6.5- Švandovo divadlo - super - tam bych mohla být... budete tam předčítat?

• Sabjor VasilkovaSabjor Vasilkova Komentářů: 33
    MikeHavlicek: V pořádku. Rozumím tomu. : - ) Ono to nějak dopadne.

jerrymungo: Vypadá to na zajímavý festival. V Liberci jsem byl jen párkrát ještě jako kluk. : - )

Lucie: Je to večer, který každoročně pořádá Ivana Pecháčková z Meanderu. Budou číst všichni tři nominovaní v kategorii Objev roku na letošní Magnesii Liteře. Těším se. Je to místo, kde jsem Dědečka křtil a četl vůbec poprvé, tak se na to moc těším. Jinak v květnu ještě bude tuším Svět knihy a Děti čtete?, kde bych měl být taky.
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Jerrymungo napsal(a)
    25.4. v Liberci festival dětské knihy? Dobrá, třeba se tam fakt uvidíme.wink

Em? Tak o tomhle ani nevím.. *Vyvalí oči* Jinak, po dlouhé době zdravím.. *Mává na všechny kolem a raodstně při tom poskakuje a jedné noze*
    Jo, ten festival už je u nás poněkolikáté, docela vyhlášený a je tam celkem nával.

Flaubert
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Jo, něco jsem o něm asi slyšela.. a možná jsem na něm byla ještě se ZŠ.. ale to už je dávno..
    Tak jsem si teď pročítal archiv...nemůžu uvěřit, že už je to rok, co jsme se tu všichni takhle sešli a i po té době si ještě pořád máme co říct. Není to paráda? :D
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 730
    Je to krásný. A věřím, že nám to vydrží i po roky, co mají teprve přijít. laugh
      Já v to pevně doufám! :D
    Až se budete jako rozklepaní staříci a stařenky každoročně scházet u mého náhrobku...laugh
    Flaubert
    Jerry, ty nás všechny přežiješ! :D
    Už to vidím, teď momentálně se cítím tak deset minut od toho hrobečku... Chytil jsem od Vlaďky parádní zánět průdušek...wink

Ale neboj, nebudu tě chodit strašit, možná se někdo po půlnoci stavím, abych popovídal, jaké to tam je.

Flaubert
    To bys pak byl jako jedna ze svých postav, Jerry. Návštěva ze záhrobí. laugh No ke mně se taky kdyžtak zastav, uvařím kávu, naliju vínko.. smile
    Zastavím, nicméně tyhle postavy jsou jaksi rázu éterického, ti už kávu nekonzumují a v záhrobí je tuším prohibice. Ale jako námět na povídku - Návštěva ze záhrobí- To není špatné, jdu si to poznamenat a něco třeba jednou sepíšu.wink
    Flaubert
  • Lucie napsal(a)
    Sabjor: 6.5- Švandovo divadlo - super - tam bych mohla být... budete tam předčítat?

Lucie, přijdete? : - )
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Sabjor : Doufám, že to stihnu - 17:15 kavárna - je to tak?

• Lucie napsal(a)
    Sabjor : Doufám, že to stihnu - 17:15 kavárna - je to tak?

Je to tak.
    Dobří lidé, neděste se, zatím jsem neumřel...laugh

Ale prostě nejsem hrdina železného zdraví, nějaký Radek Bartoš...laugh Ten se pere i se zlomenou rukou a je v pohodě...

Prostě sklátila mne nemoc, docela hnusná a nepříjemná. Mimochodem, na zápal plic umíraly celé indiánské kmeny... Dnes už to asi nebude tak dramatické, ale je to nepříjemné. Zatím jsem shodil skoro šest kilo, což je docela plus, bacil je tvrdošíjný a bojuje s antibiotiky a já to z povzdálí nenápadně sleduji.

Zvláštní, že mne opustily veškeré inspirace a choutky ke psaní. Tak jen doufám že se z toho vyléčím.
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 504
    Bacilové jsou prevíti mizerný. Držím palce, abys to dotáhl do vítězného konce co nejdřív. Pak si to s nimi můžeš vyřídit i po spisovatelsku. Až se ti vrátí nálada - mimochodem, může to být i námět, jak v tom smočit Radka. Courá se po nocích s nedoléčenou rukou, stýká se s kdekým, nebylo by divu, kdyby něco chytil a musel se z toho dostat sám...
     Jerry, já chci taky zhubnou šest kilo tím, že budu ležet v posteli :D Ne, ale vážně, brzo se uzdrav, ať si fit na sraz :D

Willi: pravda, při nočních toulkách prahou můžeš chytit kdeco :D :D
    Jerry, drž se, když už nemůžeš ani psát, tak to musí být hodně nepříjemné. Ale ty bacila přepereš, Radek Bartoš s tebou! smile Doufám, že do konce května už budeš jako rybička, bez tebe by sraz nebyl ono. ;)
    Děkuji všem za zájem, byly to fakt hnusné dny, tak blbou nemoc jsem ještě neměl. A zvláštní, jak člověk najednou přehodnocuje denní starosti. Snad už to bude lepší, taky se s tím peru přes čtrnáct dní a musím do práce, ať je to jak chce. Doufám, že do srazu budu kompletní a zdravý, to bych si přece nenechal ujít. Uvidět vás, to bych snad přijel i na smrtelné posteli.laugh
    Flaubert
      Jerry, taky už se víc než tejden peru s nějakou podivnou nemocí...je to chřipka a není to chřipka, furt se toho nemůžu zbavit. Tak v nejhorším tam budeme na srazu prskat bacily dva :D :D
    Mike, u mne to taky začínalo jako jakási divná chřipka, chvíli teplota, chvíli ne, kašel, docela únava a nic jiného.  A vyklubal se z toho zápal plic, doktorka mi potvrdila, že teď toho je strašně moc, lítá to ve vzduchu.

Já jsem po skoro třech týdnech na tom o dost líp, ale pořád se cítím, jako kdybych vykládal vagony s uhlím. 

JInak, samozřejmě, kdyby měli ostatní zájem, bacilů je dost pro všechny...laugh
    Flaubert
    Tak já jsem teď v té první fázi. Jdu k doktorce, snad mi taky nepotvrdí zápal plic. Já tu divnou chřipku přikládal vyčerpání, přeci jen jsem toho teď měl trochu moc.
    Tak dej vědět, jak na tom jsi. Já z počátku myslel na ledacos jiného, ale stačil stetoskop na zádech a už to bylo jasné. Taky jsem si nejdřív myslel, že jsem nějak moc utahaný. Ale neboj, moderní lékařská věda umí zázraky.wink
    Flaubert

• vytvořila: Michaela Re.
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Tak jsem zrovna v Liberci na výletě a v pátek už razím směr Praha ;) těším se na vás ;)
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Je to možné? Tak to jsme se určitě viděli, Liberec je malý... Jestli jsi viděla červenou dodávku řítit se ulicemi, tak to jsem byl já... laugh

Ale moc dobré počasí jsi si tedy nevybrala... Já dnes asi třikrát promoknul.

Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.