Plkám, plkáš, plkáme.

1101113151659

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Lula: našel  jsem si tvou povídku Zvláštní setkání, jak tady, tak i přímo na stránkách soutěže Dumky podvečerné...a musím říci, moc hezké. Doladění oproti verzi tady na fórku povídce viditelně pomohlo, doladěním jsi ji posunula ještě o úrověň výš.

A pár drobných postřehů ti pošlu do pošty tady nebo na mail. smile
  • LucieLucie Komentářů: 421
    To jsou nervy, rezervuju celý večer letenky do Jakarty, když chci platit, není spokojená moje karta... odletím či neodletím?

Lucie: Jestli to nebude pověstné házení klacků pod  nohy...smile No, snad se zadaří. .-)
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Jakarta říkáš? Takže se můžeme těšit na další cestopis? laugh
  • LucieLucie Komentářů: 421
    No, doufám spíš, že než klacky to jsou porodní bolesti... A cestopis - dvě vdané ženy, prchlé od rodin s jedním bodyguardem smile Doufám, že nám neuteče...
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Prokrista, koukám, že už jsem načal sedmou stovku příspěvků do fóra. Inu, ukecaný chlapec...

Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Sakra, chlape, ty mě nějak doháníš. A ani trochu se mi to nelíbí laugh Jakoby ti nestačil titul mistra, ještě si děláš zálusk na nejukecanějšího člena, jo? laugh
    Bylo by to krásné, udělit titul Nejukecanější mistr pisálek...wink

Btw. koukněte na

http://svetyliteratury.cz/?p=4595#more-4595

Deset důvodů, proč je kniha lepší než sex.

Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Tak to je trefný článek. laugh Tak třeba tohle: "Knihy nebolí hlava. Nikdy." laugh
    Teda, řikejte mi klidně pane Pesimisto, ale to je hrůza. Asi procházím nějakou změnou, ale nepřišlo mi to moc vtipný confused. Spíš má slečna/paní autorka nějaký problém. To bych stejně tak mohl napsat deset důvodů, proč je čtení knih lepší než strkání prstů do hnízda masožravých mravenců. Ale možná mám já problém...nakonec, sem dneska pan Pesimista, tak si mě moc nevšímejte. Stejně jen plkám, ve snaze nahnat před Jerrym náskok wink
    Teda Miku, blbej den? wink Asi bych ten článek zase tak vážně nebrala, když uvážím jeho téma. Je to prostě jen pro zasmání a pak zapomenutí. laugh
      V tom je právě ten problém. Já se nezasmál a teď to nemůžu dostat z hlavy smile Jakoby tam už tak nebylo přeplněno. To potřebuju nějak ventilovat, ale venku je hnusně na kolo a na počítači mě už nic nebaví. Mám teď takový to období, kdy už i na láhev lahodné whiskey koukám s pocitem: "Vypil bych tě, ale k čemu by to bylo?" 

Viděla si/četla si Stopařova průvodce? Mám teď takový Marvinův syndrom laugh Jsem velmi deprimovaný a musím si položit otázku, jaký to má všechno vlastně smysl? laugh
    Ou, tak to je blbý období, taky jsem takový měla. Tak napiš na fb, uděláme terapii. laugh

A Stopařova průvodce jsem četla, Marvin byl skvělá postava. laugh
    Miku, to je děs...laugh Opravdu s tebou ten článeček tak zamával? Tak to chce napravit, buď hodnotná kniha nebo hodnotný... Abys mohl porovnat, co je lepší...cool

Ale ono se to srovná, takové stavy máme asi všichni.
    Flaubert
    A to já bych zase porovnával laugh Dobrovolnice?(množné číslo - jde o statistiku a ta musí být přesná!) laugh
    I ty jeden. laugh No nevím, jestli se ti někdo takhle veřejně přihlásí. Ale impuls jsi dal. laugh
    Markétko, a právě proto nám pánbůh nadělil systém soukromých zpráv laugh
    který jsem díky Mirkovi objevila teprve nedávno :D
    přátelé, mi teď psal René, že by rád v někdy mezi květnem až červencem uspořádal sraz/workshop tvůrčího psaní pro aktivní účastníky našeho krásného fóra. A jelikož se pomalu a jistě blíží výročí našeho prvního srazu, bylo by fajn se zase sejít, ne? smile Pokud se nějak shodneme a bude zájem, René navrhne víkendové termíny, kdy má volno.

Tak to je paráda. René nám čte myšlenky. smile
    Tak sejít se, to každopádně, spíš to vidím bledě termínově. Já jsem omezený dobou školních prázdnin a v červenci plánujeme nějaké rybičky v Egyptě. Počítal jsem s koncem srpna a s Bartoničkou...
    Flaubert
    No já bych to zase viděl na květen, protože v červnu jedu na dva týdny na domů na moravu. Necháme to ještě chvíli uzrát a uvidíme smile bylo by to o víkendu (předpokládám že asi sobota) takže by to nebylo tak hrozné.
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Můžu do začátku června, pokud se můžu ještě považovat za aktivního člena embarassed

Omlouvám se, že se tu moc nevyskytuju. Kamarád mě požádal, jestli bych mu nenapsal scénář k jeho dalšímu amatérskému filmu a trochu to bere energii a chuť pracovat na něčem jiném.

Zrovna teď jsme tři hodiny rozebírali námět. Ještě ho tak dvakrát přepracovat a konečně bude hotový aspoň on smile

No a v červnu se začíná točit...
    U mě se bude vše odvíjet od  termínu smile  Diář mám permanentně dost zaplněn, tak až bude nějaký určený termín uvidím, jak to výjde a zda budu mít volno. smile
    Záleží na tom, jak by se to asi celé realizovalo. Pokud by to byl jakýsi jednodenní sraz spojený s tvorbou třeba v Praze a něco podobného, jak poprvé Pod Zvonečkem, tak to beru. Celý víkend by asi nešel. Pořád počítám s koncem srpna a s Bartoničkou, včetně oběda v restauraci na Růžku. ( Nezapomenu na to, jak z kuchyně tenkrát vyběhl dobrovolný hasič hasit lesní požár...laugh)

Miku, bude Bartonička, steaky, doutníky a whiskey?
    Flaubert
    No vždyť to je myšleno jako jednodenní sraz alá Zvoneček smile

Jerry: steaky, doutníky i whiskey budou. A budu-li mít štěstí, můj kamarád ze Skotska mi pošle jejich pravou, osmnáctiletou smile
    Tak to ano, v tom případě bych dorazil, klidně by se mohl realizovat celodenní program a seznámení s dalšími novými spisovateli.laugh

Pod Zvonečkem to bylo fajn.

A Bartonička to jistí, moje žena vzpomíná na tu tvoji láhev a na chuť jejího obsahu dodnes.

A osmnáctileté, ty já beru...embarassed

Nějak mám zase chuť něco napsat a vyvěsit...wink
    Flaubert
  • TrigatronTrigatron Komentářů: 48
    Sraz? Proč ne... A napsat + vyvěsit bych také zase něco mohl... ale musíte mi říct, kam mám rozesílat léky proti duševní nevolnosti, protože zhruba takové účinky má moje tvorba. :)
  • williwilli Komentářů: 501
    Můžu se zeptat, co se na takovém setkání odehrává? Sice nečekám, že by mě tam někdo přezkušoval z vyjmenovaných slov (...neprošel bych), ale jeden nikdy neví...

...Už jsem se takhle před lety omylem přihlásil do tanečních místo na skákání na trampolíně...

:O)
    Willi: tohle bude dosti unikátní sraz smile Normálně se na našich srazech pije a jí...tenhle bude spojený s Reného kurzem tvůrčího psaní smile Takže se něco přiučíme smile A pak se bude jíst a pít laugh
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.