Plkám, plkáš, plkáme.

18911131459

Komentáře

• Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Díky smile

měl bych se vracet častěji laugh
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Vskutku.. smile Měl..
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Bylo by lepší, kdybys vůbec neodcházel. Protože příště tě může někdo místo přivítání okřiknout, abys furt nevětral laugh
    Já jsem vítací typ.

Ovšem aby bylo vítání, musí bejt napřed loučení laugh
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,749
    Takže se s tebou loučím.

.........................................

Takže tě tu vítám!

laugh
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 728
    Miku, k té announci: přání do nového roku přece platí pro celý rok 2014, takže nás to vážně nijak nepohoršovalo. Ale pokud máš na srdci něco jinýho, jen do toho. laugh
    Ano, máš pravdu, Markéto, ani mne to nepohoršilowink, naopak, aby byl rok dobrý, to se hodí pořád. Ale třeba tam bude něco prudce aktuálního...laugh
    Flaubert
    Neprodáváte někdo trochu inspirace? Koupil bych tak dvacet deka smile

Nějak nemám o čem psát a na povídkáře nemám chuť.
    S něčím takovým se dá obchodovat, Vojto? laugh
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Já bych, Vojto, vyměnila za trochu vůle k realizaci...wink

Jerry, co to pořád máš s tím svým neustáleným imidžem?
    Tenhle mi asi zůstane déle, prostě jsem zestárnul a začínám se podobat panu Ivanu Sergejeviči Turgeněvovi. A mladá děvčata jdou po starších pánech se šedivým plnovousem...laugh
    Flaubert
      No, víš Jerry, ony ani tak nejdou po těch šedivých plnovousech jako po těch kontech, co většinou podobní pánové mívají. Víš? laugh
    Tak v mém případě by mohly jít opravdu jen potom šedivém plnovousu. Co se konta týká, tam by hořce zaplakaly.wink
    Flaubert
    Na druhou stranu se říká, že kde nic není, ani smrt nebere, no ne? laugh
    Naprostá pravda. A třeba i u vína platí, čím starší ročník, tím lepší...wink
    Flaubert
    No, evidentně si nikdy nekoštoval špatně nakvašenej mošt....schválně neopužívám slovo víno, protože to ani není víno. Takže otázka na tebe: Nakvasil si nám dobře? laugh
    Přímo překvasil...laugh

Špatně nakvašený mošt jsem nekoštoval, nicméně se mu zajisté vyrovná košt burčáku, který stál celý den na stolku pochybného prodejce u silnice a já o tom původu nevěděl. Velmi silný a rychlý zážitek.wink
    Flaubert
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Já mošt koštovala zatím jednou.. stejně jako burčák. Obojí bylo pravděpodobně kvalitní, jelikož se to vše obešlo bez následků.. ovšem, když tak slyším Tebe, mám takový dojem, že se mi následky dostaví ještě teď.. :D Opožděně.. 
  • lulalula Komentářů: 99
    Odpadávám….surprised

Člověk tady chvíli není a nestíhá číst nové příspěvky…laugh

Po delší odmlce jsem opět zpátky… embarassed

Věřte mi, není nic horšího než starat se o nemocné dítě, když jste sami nemocní a navíc tuna práce…. frown

Ani psát nemám čas a to mě mrzí nejvíc. Snad se to, co nejdřív změní…

Já jen abyste si nemysleli, že jsem na vás zanevřela… Jsem pořád tady, jen trochu zasekána prací
      No tak burčák je jen rychle kvašené víno. Ale když se špatně zapečetí sud, nebo se do hroznového moštu dostane něco, co tam být nemělo tak z toho vznikne takový paskvil, který se pak buď vyleje, nebo prodá Pražákům laugh

Lulo: neboj, jako vždy, když nevíme o čem mluvit, řešíme alkohol laugh Takže si o moc nepřišla laugh
    Lulo, netřeba se omlouvat, tady se neboduje povinná účast...wink A k tomu, nemoc je omluva, kolem mne to taky jen posmrkáváí a kýchá.

Mimochodem, když už se řeší ten alkohol, takový svařáček z kvalitního vína, to je věc, bacily se leknou a utečou. Dnes ráno jsem si na takový nápoj vzpomněl, když jsem v půl šesté ve sněhové vánici a mínus šesti oškraboval přední sklo.cool
    Flaubert
  • lulalula Komentářů: 99
    Jé sněhová vánice... To, co bylo ráno u nás se jí podobalo jenom trošku...

Doufám, že ji pošlete i k nám přes hranice laugh

Protože mi stačí jenom zahlédnout pár sněhových vloček u nás ve městě a hned mě napadá: "ciničáři tak, jak každý rok, jsou překapeni velice, že sníh zasypal jim silnice..." wink
    Klidně, pošleme, u nás toho už máme dost. A v téhle chvíli zase to, co přes den roztálo, zase mrzne. Ale u nás silničáři docela zabodovali, na ulicích to bylo fajn, chodníky byly horší.

Ale jaro bude, určitě.wink
    Flaubert
    U nás je jen bahýnko a to moc inspirativní není. laugh

Taky už se vám stalo, že se vám píše o dost líp, když nevíte, co přesně se v příběhu má stát, než když to víte? Za týden je uzávěrka Vidoucího a já tu zírám na prázdnou stránku, i když mám všechno hezky vymyšlené. laugh Zkouším probudit múzu sklenkou vína, když už se tu tolik mluví o alkoholu, ale ona mě asi opustila. Co teď? laugh
    Jo Markétko tak to ti neporadím. Mě se totiž stalo na chlup to samý. Jen co se mi zjevila přesně ta cesta, kterou měl můj příběh pokračovat se ozvalo takový "lup" a bylo to fuč. Teď nejsem schopný ani sesmolit smsku kamarádům, že jdeme v pátek na pivo (to když už jsme u toho alkoholu laugh )
    Co se to děje, Miku? Že by něco ve vzduchu? Vážně se mi ještě nestalo, že bych psala rychlostí jedna mizerná věta za deset minut. laugh  S takovouhle tu povídku dopíšu tak akorát, abych se mohla zúčastnit ročníku 2015. laugh
    Špatná konstelace hvězd, erupce na slunci, mimozemšťani...výmluv tu máš spousty, stačí si vybrat. Já volím ty erupce laugh
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Když jsem se zasekl na začátku textu nebo na nějaké pasáži byli většinou dvě možnosti - ta první: ten den se na jakékoliv psaní vykašlat (prostě to fakt nešlo) nebo druhá: napsat si nějakou scénu (kterou bych tam chtěl dostat, ale dějově spadala někam dál, byť by nakonec třeba nebyla ani využita nebo  by  prošla revizí až bych se k  ní dějem dopracoval.) nebo úplně něco jiného na rozepsání se.

P.S.  já už chci konečně pořádnou sněhovou nadílku…..
  • TrigatronTrigatron Komentářů: 48
    No... já se většinou spoléhám na to, že mne napadne pokračování, když začnu probírat ten okamžik, kdy děj skončil. "A jak by se to vyvíjelo, kdyby kapitán řekl tohle, například?" Obvykle si pak ze všech variant nějakou vyberu a tu už pak popisuji, podle toho, co se mi přehrává v hlavě jako film. Kvalitu popisu ve výsledku posuďte sami. :D
    Díky za nápady, všechno vyzkouším. Doufám, že už to dneska prolomím. laugh Nejvíc mě na tom štve, že vím, co a jak chci psát, jenom slova ke mně nepřichází. Ale víno včera trochu pomohlo. laugh 

Trigatron: Taky to všechno vidíš filmově? Zajímalo by mě, jestli to tak vidí všichni, kdo píší. wink
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.