Plkám, plkáš, plkáme.

17810121359

Komentáře

• TrigatronTrigatron Komentářů: 48
    Děkuji za milé přivítání. Koneckonců, o úrovni mého bláznovství vás nechám udělat si obrázek. Vlastně, ano, asi se vám "pochlubím" s něčím, co v současné době píšu. Očekávejte technoblábol, klišé a nevýrazné ploché charaktery. Byli jste varováni. smile
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,756
    Hle, jen se tu chvíli neobjevím a jak se to tu rozjelo.wink

A nová krev, tak je vždycky třeba. My už nemáme ani koho kritizovat a šťourat se v detailech. Takže i já si dovoluji přivítat nově příchozí!laugh A doufám, že se zapojí do díla.wink

Jak jsem tak projel příspěvky z minula, koukám, MIke se nám pochlubil o Silvestru ve společnosti patnáctileté zrzky. Šikovný chlapec, doufám, že to bylo ve vší počestnosti! wink

Takže budou nové příspěvky? Už je netrpělivě vyhlížím!
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Já už jsem do "povídek" cosi hodila.. :) *Skrčí se do rohu* Bojim, bojim, bojim.. Abyste také byli varování.. libuji si v sáhodlouhých (někdy kratších) vět, které by mistr King zadupal hodně hluboko do země. Je tam přespříliš (i když na můj vkus zase ne až tak moc..) přídavných jmen.. jo, romantik se prostě ukáže všude..
    V klidu, my tu tvoříme leccos a leccos více či méně ujeté. Takže jsme tu zvyklí na ledacos. A pan King taky různě experimentuje, a jaký je to spisovatel! Takže bez obav.wink
    Flaubert
    Experimenty jsou fajn.. :) Bez nich by se nic neposunulo dál.. tak jo, tak snad mne tu neukamenujete písmenky ;)
    Neboj, zatím tu všichni přežili.wink
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Ahoj pisálci, sháníme čtvrtého do party na cestu na Kubu / 14 dní - březen - duben- dle cen letenek / Nechcete se někdo přidat?

Jé, to by bylo príma, ale to budu mít zrovna nejvíc práce v práci, školní děti chtějí papat. Ale může to být parádní!

Btw. MIke, stal jsem se dalším ukecancem, anžto můj příspěvek má kulaté číslo pětset!

To je důvod k napití, takže na zdraví! Ale je to problém, jako řidič z povolání se stávám pomalu abstinentem...wink
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Gratuluju Jerry! Já se napiju za tebe, jo? laugh

Lucie: Tak to bych jel hned, jenže letos mě čeká Grand Cannyon, takže musím šetřit smile
    Napij se bratříčku napij, napij se zhluboka... laughlaugh

Sakra, lidi, kde na to berete? Taková exotika...wink Co čeká mne, zatím ještě neřeším, podle posledních zpráv to vypadá na rybičky v Egyptě...cool
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 730
    Lucie: Kdybych sehnala sponzora, jedu hned a ráda. Nějaký zájemce? wink laugh
    Jerry, to je od tebe trochu nefér, nemyslíš? Za poslední rok jsi toho tady z nás nacestoval nejvíc... A rybičkama v Egyptě bych taky nepohrdla!

Na Kubu jsou teď drahé letenky, takže to možná bude i něco celkem jiného smile To by bylo fajn, kdyby se tu objevil nějaký sponzor! smile

To je hezké, já mám taky příspěvkové kulatiny. Tak na zdraví! Ještě, že nám doma po silvestrovské smršti zůstalo pár lahví vína!

• Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Jela bych z fleku. Kamkoliv. Ale ať se podívám na kterýkoliv svůj účet, všude mínus. Takže letos zase nic.

Ale děti v Africe jsou na tom hůř, no ne?

Slabá útěcha. Nějak už přestává fungovat.confused
    The world needs more cowboys.
    jerrymungo napsal(a)
    Neboj, zatím tu všichni přežili.wink

Jo, no.. vypadá to tak.. ;) Tak snad se to brzy neobrátí.. *Popostrčí svůj kapesní nožík hlouběji do kapsy*

A pokud se jedná o teplé kraje.. kdo tu mluvil o tom sponzoringu?? :D Také by se mi nějaký hodil!
    Vida, máme tu samé chudé spisovatele...

Lucko, pravda, je to ode mne pěkně ošklivé, že se tu prohlašuji za chudého... Ale uznej, copak jsou Maledivy nějaká exotika?... Hromada písku, pár palem a samá voda okolo...laugh A vůbec, to bylo loni, letos to bude skromnější...frown

Když už sponzor, obraťte se třeba na Marka Cukrberka, ten má pod polštářem nějaký ten dolar...laugh

Flaubert
      Děcka, hlavně se šetřte na konec prázdnin, jasný? Bartonička 2014 už se blíží smile Nakonec, všude dobře, doma nejlíp smile

Bartonička forever! A mohli bychom to tentokrát natáhnout na víc dní, co vy na to? wink
    jako klidně bych vyjel třeba na tejden, problém bude s dovolenou smile A věřím, že nejen u mě. 
    Ano, dovolená je zásadní problém. U mne taky, já jsem omezený s dovolenou ponejvíc na školní prázdniny a to ještě chceme někam do světa. Uvidíme, ale třeba takový čtvrtek až neděle, eventuálně příjezd a odjezd podle potřeby, to by šlo taky. Ale doladíme to, je čas.wink
    Flaubert
    Bartonička... jé, zase abychom neskončili jen u pitiva a stejků...

Co může bejt lepší, než se válet na sluníčku, pít pivo a jíst steaky? laugh

Jerry, já bych taky jel třeba jen na prodloužený víkend, na celý týden to určitě nedám. Samozřejmě, že je ještě čas. Ale na druhou stranu to nechci nechávat na poslední chvilku, jako loni, takže počítejte s tím, že tak v červnu (a to je za chvilku) budu objednávat chatu.
    Myslím, že skončíme u inteligentní debaty o literatuře a  jíst a pít se musí. wink

A pokud to vyjde tak jako loni, netřeba si přát cokoli jiného. Pravda, červen je nedaleko, už podle toho jarního počasí venku...smile
    Flaubert
    *Rozhlédne se po prázdném pokecu* Je tu nějak prázdno? Nebo se mi to jen zdá?
    Ash: To je u nás normální. Občas se všichni nějak rozprchneme za svými každodenními starostmi, ale pak se tu zase objevíme. laugh
    Náhlé srážky.. wink No, ono to není na škodu.. chvíli nic a chvíli *Ani se jí obsah toho slova nevešlo do příspěvku*  Milé.. smile
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    "... o berličce,

hnáty křivé,

Vojta vchází do dvéří..."
    Pozdraven buď! smile
    Stejně jako loni, předposlední víkend v srpnu...na bartoničce smile Pojedeme asi zase na prodloužený víkend, ale možná se někteří z nás utrhnou i na dýl laugh Ale neboj, zavčas se tu založí vlákno, kde se budou řešit detaily laugh

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=tOCMRuFLIgA

Jerry má někde fotky, ale zapomněl jsem jeho účet na rajče laugh
    Jo takhle.. laugh Až takhle.. hmm.. no.. no.. léto je sice zasekané plány.. ale možná, když se včas dozvíme, do programu zařadíme.. wink
    Pro zájemce, fotky z loňska jsou na 

http://jerrymungo.rajce.idnes.cz/pisalci

A samozřejmě, někdy je tu jakési bezčasí, nikdo se neohlásí, takže si píšu a odpovídám na otázky sám se sebou. A někdy se to tu navalí, někdo přijde, odpadne, ale zdravé jádro zůstává. 

Jak to bude se srazem, je samozřejmě ještě ve hvězdách, nejdřív ještě musíme prožít nějakou tu zimu, ale až se to začne zelenat, začne i přemýšlení, co a jak.

Vojto, vítej zpět!wink
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.