SRAZ! 15.6. v Praze

MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
upraveno 10. květen 2013 v Archiv
Abychom nepřeplňovali jiná vlákna diskuzí o srazu, prosím směřujte vše sem.

Zatím padl pouze jediný návrh, kde sraz uskutečnit a byl všeobecně (všemi pěti účastníky) schválen.
http://www.pod-zvoneckem.cz
http://mapy.cz/s/78rF

Sraz ve 14:00, můžeme se sejít na Ládví nebo přímo v hospodě, to přenechám na vás. Pro ty co netrefí nebo do Prahy nejezdí, můžu Vás vyzvednout třeba hodinu předem na hlavním nádraží nebo v Holešovicích.

Návrhy a připomínky prosím sem. Pokud stále váháte přijet, neváhejte. Součástí programu bude poutavé vyprávění Jerryho o vykořisťování domorodců zemí třetího světa a Lucie nám vysvětlí, jak se dělá opičí kokteil :-D
«13

Komentáře

• renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Mám to v diáři. Dorazím až na pátou hodinu (dřív to bohužel nepůjde); těším se! ;)
    Boss
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Taky se těším, jen škoda, že tak pozdě. To už tam asi budeme sedět jen my dva :-D
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Tak já přizpůsobím odjezd, můžu odjet z Černého mostu v sedm nebo v půl osmé a ten podnik je strategicky umístěn hned vedle metra, tak můžu pobýt dost dlouho. Přece jen bych se alespoň na chvíli setkal s naším nejvyšším velitelem. :-)
    To ještě všechno doladíme.
    Abych si tedy připravil přednášku o politické a hospodářské situaci navštívené země... NIcméně mám pocit, alespoň podle ceny toho zájezdu, že spíše domorodci třetího světa vykořisťují české krajánky... :-D
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Já to s vámi klidně potáhnu déle. A pokud budete chtít, přečtu vám povídku, co tento týden odesílám do Žoldnéřů. Ať mám nějaké názory dřív, než to spatří porota :)
    Takový autorský čtení pod kaštany u dobře vychlazeného piva? Tak to si nechám líbit, pár věcí jsem od tebe četl a musím říct, že se mi to líbilo :-D
    To jsem ráda, tohle bude ale lepší ( aspoň doufám, mně se to rozhodně víc líbí, a to jsem hodně sebekritická :D ) Jen je to tak na 40 minut čtení. Ale už jsem četla nahlas i dílo o 105 tisících znacích (asi dvě a půl hodiny mi to trvalo), takže jsem zvyklá. Pouze aby to nevadilo vám :)
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Výborně, máme první bod programu :-), těším se, Jíťo.
    Mike : Možná bys mohl také přidat kousek autorského čtení svého Post-apo...
    Lucie já, přestože čtu hodně a rád, nahlas čtu jako prvňáček. To je takový neduh z "rychločtení". Oči jsou už v půli stránky, zatímco mozek zpracovává teprve první větu. Výsledek? Má....ma....mel..e.....mas.....o... :-D
  • LucieLucie Komentářů: 408
    Mike: Tak to by mohla být veselá kulturní vložka, ale myslím, že tě nebudeme trápit :-)
    Všem: Povídku do minulých Žoldnéřů jsem četla asi 20 různým lidem a měla jsem to fakt načtené. Začátek jsem uměla už zpaměti. Ale tentokrát vy budete prvními, kdo to uslyší, takže se připravte, že jak to nemám nacvičené, že ten můj přednes taky nebude asi úplně nejlepší. Takže si myslím, Miku, že se nemáš čeho bát :D
    Lucie: Jsem moc ráda, že se těšíš. Já taky. Zase to bude další zkušenost s předčítáním a zpětná vazba. Jen se bojím, že se najdou chyby a už nebude možné je opravit, když uzávěrka soutěže je 31.5. :D
    Jinak ještě jednou všem, hlavně těm pražským, den před naším srazem (tedy 14.6)se pořádá ve smíchovské knihovně con, který zaštiťuje nakladatelství Straky na vrbě. Program zatím nevím, informaci o konání mám přímo od Míly Lince a Michaela Bronce. Tak kdo by chtěl dorazit, tak můžete ;) Já tam budu určitě!
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 210
    To bude tedy zajímavý sraz :-D Nechcete mi udělat kamerový záznam? Že by se to vysílalo on-line, ať z toho máme něco i my nezúčastnění?
    The world needs more cowboys.
    Tak fotky by se mohly udělat určitě. Kameru bych teoreticky mohla sehnat taky, i když to nejsem schopná slíbit.
    S foťákem a řádnou dokumentací mini-srazu se počítá, s přímým přenosem leda by měl někdo net v mobilu bez/nebo s vysokým FUP, v hospodě asi ještě pořád není wifi. Ale kamera na tak malý sraz asi bude zbytečná, až pokud se nám třeba v létě podaří sehnat větší stádo pisálků pod jednu střechu tak můžu zajistit profi kameru z práce :-D
    Vy jste fakt úžasní :-D :-D :-D
    Já jen žertovala, Ivánku!
    Hlavně si to užijte!!!
    Tak já bych zase tu kameru docela i uvítala. Jak vedu blog, tak když už budu celou povídku číst, nebylo by od věci to využít i jinak. Nebýt tady Salmy, tak mě to asi nenapadne, ale takhle se mi to začíná docela zamlouvat. Nicméně na živý přenos to nevidím určitě :D Holt jen záznam.
    Ale bez tebe to Salmičko nebude vono :-)
    No o tom vůbec nepochybuju, Mike. Přece jenom, takový poklad jako já se jen tak nenajde :-D
    Ale musíte to zvládnout i beze mě.
    PS: Dáš si za mě panáka :-D
    Tak ať je po tvém, dám si za tebe na tři prsty whiskey a ať to lítá hospodskej, jinak do tebe naláduju olovo svým šestiraňákem :-D Vyhovuje? :-D
    O.K.!
    Hlavně, abych z toho nebyla moc namazaná :-D
    Nebooj, než to dorazí k tobě tak to ztratí veškerý účinek :-D
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 699
    Chystá se akce a já o ničem nevím, zaspala jsem. :D Že bych si udělala výlet z daleké Třebíče? ;-)
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Že bych se taky přidal? Pokud mezi sebou uvítáte nováčka, budu rád :)
    Markéta: Bylo by fajn, kdybys dorazila. Jelikož se známe delší dobu už z blogů, tak bych tě moc ráda poznala i osobně :)

Vojtěch: Vítáme všechny psavce a milovníky literatury :)
    Jíťa: Taky jsem si říkala, že by to bylo fajn. Navíc když se chystáš číst povídku.. to si přece nesmím nechat ujít. ;-)
    Markéta: Jsem polichocena :) To na mně bude ležet velká zodpovědnost, abych nezklamala :)
    Jíťa: Jsem zvědavá. :-) Už v tom máš určitě praxi a to, že jsi vůbec ochotná s tím vystoupit na veřejnost, je známka kvality textu. :-)
    Nebo velké sebedůvěry :-D

Chci vás požádat, abyste toto vlákno zbytečně neplnili diskuzí mimo téma. Chci aby bylo co nejpřehlednější, pro případné nové zájemce o sraz. Děkuji :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,682
    Tak hlásím návrat z exotiky do reality. Koukám, že se sraz utěšeně rozvíjí, asi bude víc lidí než tři... :-)
    V každém případě bych ale navrhoval takový spíš povídací a seznamovací sraz, nějakou akci přímo speciální by se dalo uskutečnit později.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Jeryyyy! Už si tadýýýý:-D Chyběl si nám, chlape! Přivezl si mi opičku?

Jo, souhlasím, na větší akce si uděláme čas později :-)
    Jerry, no konečně!!! Bez tebe to tady nebylo ono, málem jsme s Mikem vyhlásili státní smutek :-D
    Tak vítej zpátky!!!
    PS: Doufám, že se tady brzo objeví literárně zpracované zážitky, ať máme co závidět :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.