Formátování

masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
upraveno 12. září 2013 v Technická sekce
Tak jsem se chystala přidat příspěvek - jednu část příběhu. Normálně jsem kopírovala z Wordu, ale tohle mi napsalo fórum takovým krásným písmem v červeném rámečku:

Nelze uložit
Tento příspěvek byl odmítnut neboť obsahoval nepovolené formátování, vytvořené pravděpodobně programem MS Word nebo jiným WYSIWYG editorem.

Co s tím?
Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Míšo a zkoušela si to přes tu speciální funkci?

http://www.forum.renenekuda.cz/forum/navody/navod-jak-vkladat-prispevky-s-formatovanim-word/

Občas totiž editor nerozpozná určitý znak, nebo formátování a proto je tu funkce Vložit text z Word. Dej vědět, jestli ti to pomohlo, pokud ne, zkusíme to jinak. Přeposlala bys mi tvoje dílo na meil a já doma zjistím, co je tam špatně.
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    Zkoušela jsem dávat normálně i přes tlačítko...spíš mám problém s tím, že ani přes tlačítko fórum nezachová formátování z Wordu...zjistila jsem, že když vložím přes tlačítko, text vymažu a vložím ho jen obyčejně, formátování si zachová, ale pak už píše tuhle chybu...

Takže příspěvek jsem zatím vložila bez formátování a uvidím, jestli s tím půjde pak něco udělat a upravit to.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

Všechny svoje příspěvky vkládám přes "Vložit s formátováním"´a funguje to bez problémů. Zkus mi ten soubor přeposlat na mail, mrknu, jestli není chyba v nastavení wordu. 
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    Tak odesláno a uvidíme laugh já jsem taky taková, že přitahuju komplikace...

Tak už vím, čím to je. Ty evidentně používáš styly. Ona je to sice dobrá věc, kterou si usnadníš práci. Ale 99% podobných prohlížečových editorů to prostě nerozpozná. A problém bude mít kdokoliv, kdo si to bude prohlížet v editoru starším, než máš ty. Podle mě je mnohem snazší a univerzálnější používat tab nebo klasickou mezeru.
  • LucieLucie Komentářů: 396
    Tak až teď koukám, že nejsem jediná, kdo s tím má problémy. No, holt ta povídka, co jsem sem dala vypadá jako opravdu divně zformátovaná, ale bylo to maximum, co jsem s tím po půl hodině rozčilování se zvládla udělat frown

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.